Marzec 21, 2017

Defra na ISH Messe – relacja z targów

Marka Defra po raz kolejny zaprezentowała swoje nowości produktowe na targach ISH Messe we Frankfurcie. Tegoroczna edycja targów rozpoczęła się 14 marca i trwała do 18 marca.

Targi ISH w liczbach

Targi ISH Messe we Frankfurcie to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń branży wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, instalacji sanitarnych oraz wyposażenia łazienek, podczas którego prezentowane są najnowsze rozwiązania, wzory i technologie wystawców z całego świata. O znaczeniu targów ISH dla branży sanitarnej świadczą tegoroczne liczby – 2482 wystawców, liderów rynkowych i technologicznych oraz ponad 200 tysięcy odwiedzających z całego świata (64 procent wystawców i 40 procent gości przybyło spoza Niemiec).

Defra na ISH Water

Targi ISH Messe tradycyjne podzielone były na tematyczne sekcje. Marka Defra zaprezentowała swoje najnowsze kolekcie w sekcji ISH Water, gdzie szczególny nacisk położony był na zrównoważone podejście do łazienki i jej innowacyjny design.

Hasłem przyświecającym ekspozycjom w ramach ISH Water w tym roku było „Bathroom for People” („Łazienka dla ludzi”), które jest tak bliskie ideom projektowym marki Defra. Defra, projektując swoje kolekcje, zwraca szczególną uwagę zarówno na estetykę, jak i na ergonomię, komfort użytkowania i funkcjonalność swoich mebli, pragnąc w najwyższym stopniu zaspokoić potrzeby klientów.  Niebagatelne znaczenie w produkcji mebli marki Defra ma też ochrona środowiska i odpowiedzialne gospodarowanie zasobami naturalnymi, które na stałe wpisane są w misję firmy.

Bathroom doesn’t exist

Na tegoroczne targi ISH marka Defra przejechała z ideą Bathroom doesn’t exist, która podkreśla, że na projektowanie przestrzeni łazienki coraz większy wpływ ma styl życia jej użytkownika, a większy nacisk powinno się kłaść na zaspokajanie potrzeb społecznych, emocjonalnych, ekologicznych i funkcjonalnych, zaś walory estetyczne wyposażenia, ze względu na ich bogaty wybór,  schodzą na drugi plan. Takie podejście Defra wynika z obserwacji, że obecnie łazienka to miejsce wielofunkcyjne – strefa wypoczynku i relaksu, miejsce, gdzie ważne są aspekty higieniczne i oszczędnościowe, w której ważne są zarówno aspekty funkcjonalne jak i ekologiczne.

Ekspozycja, która zachwyciła

Do aranżacji ekspozycji zaprosiliśmy projektantów Magdalenę Garncarz i Szymona Hanczara z Hanczar Studio. Chcieliśmy, by ekspozycja przyciągała wzrok ciepłymi barwami, różnorodnością kolekcji, a kształt stoiska zapraszał do odwiedzin. Zwiedzających nasze stoisko intrygował migający neon z hasłem Bathroom doesn’t exist, a naturalne materiały wykorzystane do budowy ekspozycji wzbudzały zachwyt.

 

  • Ekspozycja Defra na tragach ISH Messe 2017
  • Kolekcja AMURA - NOWOŚĆ Defra na targach ISH Messe 2017
  • Kolekcja JOIN - NOWOŚĆ Defra na targach ISH Messe 2017 - projekt: Hanczar Studio
  • Meble Kuchenne - NOWOŚĆ Defra na targach ISH Messe 2017
  • Kolekcja TETRIS - NOWOŚĆ Defra na targach ISH Messe 2017 - projekt: R&D Department Deftrans
  • Ekspozycja Defra na targach ISH Messe 2017
  • Meble Kuchenne - NOWOŚĆ Defra na targach ISH Messe 2017
  • Ekspozycja Defra na targach ISH Messe 2017
  • Plantation - Ekspozycja Defra na targach ISH Messe 2017
  • Ekspozycja Defra na targach ISH Messe 2017

 

Dziękujemy, że byli Państwo z nami podczas tegorocznych targów IMM Messe we Frankfurcie.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a na Facebooku i profilu na Pinterest, gdzie znajdą Państwo obszerną relację zdjęciową z tego wydarzenia.

Zapisz

Zapisz się na newsletter

newsletter templates powered by FreshMail