Kwiecień 11, 2017

Łazienka na czasie – wygoda i komfort

Łazienka na czasie ma sprawić przyjemność zmysłom a z pomieszczenia stworzyć prywatną strefą relaksu. Wpływ na to mają zarówno wystrój,  wybrane kolory, jak i funkcjonalność mebli.

Jaka jest łazienka na czasie? WYGODNA! PRAKTYCZNA! UŻYTECZNA! W której z przyjemnością rozpoczynamy poranki i relaksujemy się po dniu pracy. Co wpływa na nasze dobre samopoczucie? Piękne kolory, praktyczne dodatki,  miłe dla oka dekoracje, doskonałe rozmieszczenie, funkcjonalność i wygoda użytkowania.

Kolory zawsze modne

Obok tradycyjnej bieli w łazience pojawiają się stonowane szarości, eleganckie beże czy tajemnicze grafity, odzwierciedlające charakter właściciela.  Na komfort użytkowania wpływają też nowoczesne, odporne na działanie wilgoci materiały oraz technologie, takie jak systemy cichego i łagodnego domykania szafek czy prowadnice z pełnym wysuwem, dzięki którym mamy wygodny dostęp do najgłębszych zakamarków szuflad.

Klasyczna biel

Klasyczne, nowoczesne, minimalistyczne czy o frontach ze strukturą 3D – białe lakierowane meble doskonale wyglądają w każdej łazience, a ich styl zależy tylko od osobistych preferencji domowników. Ich bogaty wybór daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, a uniwersalny kolor ułatwia szybką metamorfozę.

Lekkość i nowoczesność

Łazienki, ze względu na ich funkcję, to często niewielkie przestrzenie, szczególnie narażone na wilgoć. Ogromny wpływ na poczucie komfortu w łazience mają proporcje mebli oraz zastosowanie materiałów odpornych na działanie wilgoci.

W kolekcji SPACE przyciąga wzrok proporcjonalność brył, dzięki czemu wydają się delikatne, jakby zawieszone w przestrzeni. Cienka rama okalająca meble zrobiona jest z zabarwionej na czarno płyty SWISSCDF, uszlachetnionej wielowarstwową powłoką filmów melaminowych. Ta naturalna, drewnopochodna płyta jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania oraz wodę, przez co doskonale pasuje do łazienek.

  • SPACE - kolekcja mebli łazienkowych
  • SPACE - kolekcja mebli łazienkowych
  • SPACE - kolekcja mebli łazienkowych

Bliskość natury

By łazienka była bardziej przyjazna i komfortowa wprowadźmy do niej łagodne linie i kolory inspirowane naturą. Barwy takie jak beże, odcienie truflowe i cappuccino, łatwiej wprowadzą nas w nastrój relaksu i odprężenia.

Kolekcja DECO w modnym truflowym kolorze przyciąga wzrok parabolicznym kształtem frontu szafki, a w połączeniu ze smukłą linią umywalki ARC z misą w kształcie łezki tworzy spójną całość, która będzie ozdobą każdej łazienki. W takim otoczeniu z powodzeniem wyciszysz zmysły, poczujesz spokój i harmonię.

  • DECO - kolekcja mebli łazienkowych
  • DECO - kolekcja mebli łazienkowych

Magicznie i nastrojowo

Nastrojową atmosferę i poczucie harmonii wprowadzi do łazienki szarość, w różnych odcieniach – od ciemnego grafitu po łagodny popiel, a przy odpowiednio dobranym oświetleniu stworzy klimatyczną i przyjazną przestrzeń.

Matowe wykończenie kolekcji GUADIX z pewnością zaspokoi oczekiwania miłośników szarości. To kolekcja doskonała do nowoczesnych wnętrz, charakteryzująca się minimalistyczną formą, podkreśloną przez ukryte w ściętych krawędziach frontów uchwyty oraz nowoczesne systemy zwiększające komfort użytkowania: DefraSoftClose i DefraPlatinium.

  • funkcjonalna łazienka

 

Spośród szerokiej oferty mebli łazienkowych każdy jest w stanie znaleźć coś, co uczyni łazienkę miejscem wyjątkowym i idealnym.  Dokładając własny akcent, zmieniając kolory, dodatki i dekoracje z łatwością zmienimy ja w zależności od pory roku czy nastroju. I wówczas staje się prawdziwą oazą spokoju i relaksu! Łazienką na czasie!

 

Zapisz

Zapisz się na newsletter

newsletter templates powered by FreshMail