Aktualności

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ŁAZIENKA – WYBÓR ROKU i zachęcamy do oddania głosu na nasze kolekcje mebli łazienkowych !   W tegorocznym konkursie biorą udział 3 nasze kolekcje mebli łazienkowych: FLOU – meble łazienkowe dla wielbicieli minimalizmu, marki Defra ➡ Zagłosuj na FLOU SENSO – kolekcja, inspirowana skandynawskim wzornictwem, marki Defra ➡ Zagłosuj […]

Marzec 6, 2019
Wizualizacja łazienki z wykorzystaniem mebli łazienkowcyh z kolkecji SENSO, laureata konkursu Diament Meblarstwa

Już po raz trzynasty kapituła konkursu Diament Meblarstwa złożona m.in. z architektów, projektantów wnętrz, dziennikarzy, ekspertów branżowych i przedstawicieli handlu wyróżniła najlepsze produkty w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz na rynku. W tegorocznej edycji konkursu uznanie ekspertów zdobyła kolekcja mebli łazienkowych SENSO marki Defra. Przyznany tytuł to potwierdzenie wysokiej jakości i wzornictwa produktu wprowadzonego na […]

Listopad 13, 2018
CERSAIE 2018_stoisko Defra

Obecność DEFRA na Międzynarodowych Targach Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE2018 jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem.  Przygotowujemy się do niego przez wiele miesięcy. Projektujemy stoisko, by zachwyciło odwiedzających targi, szykujemy  odpowiednie materiały, ale przede wszystkim przygotowujemy ofertę, która zachwyci wszystkich.

Październik 11, 2018
Zaproszenie na Tragi CERSAIE 2018

We wrześniu marka DEFRA zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje mebli łazienkowych  podczas Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE 2018 we włoskiej Bolonii. Tegoroczna edycja targów CERSAIE 2018 rozpoczyna się 24 września i potrwa do 28 września.

Wrzesień 3, 2018

Już w piątek, 22 czerwca, podczas jubileuszowej 10 Nocy z Designem we wrocławskim Domarze swoje nowości wzornicze zaprezentuje wiele polskich i zagranicznych firm meblowych, a wśród nich i DEFRA, marka mebli łazienkowych.  Nasze najnowsze kolekcje FLOU i SENSO wystawimy wspólnie z firmą MAX FLIZ, a obejrzeć je będzie można na poziomie 0 Galerii Wnętrz DOMAR.

Czerwiec 20, 2018

Meble łazienkowe SENSO, nowość w ofercie Defra, to kolekcja, która pozytywnie wpłynie na Twoje zmysły i poprawi samopoczucie od samego rana. Zachwyci Cię subtelne połączenie elegancji lakieru z delikatną strukturą dekoru, niespotykane w żadnych innych meblach łazienkowych, tworzące niebywale elegancki efekt.

Czerwiec 20, 2018

Planujący remont i zainteresowani urządzaniem łazienki, od maja 2018r mogą dokonać wyboru nowoczesnych i funkcjonalnych mebli łazienkowych, korzystając z naszego najnowszego Katalogu mebli łazienkowych Defra 2018.

Kwiecień 24, 2018
Kolekcja IMMU z tytułem Diament Meblarstwa 2018

Rozdanie nagród w 12. edycji konkursu ,,Diament Meblarstwa”, które odbyło się 4 grudnia br. na stadionie Legii Warszawa, było niezwykle emocjonujące i dostarczyło gościom niezapomnianych wrażeń. Szczególnie emocjonujące było dla nas, bo nagrodę Diament Meblarstwa 2018 w kategorii Wizje zdobyła nasza kolekcja IMMU.

Grudzień 13, 2017

Samodzielny montaż mebli łazienkowych czy kuchennych może sprawić kłopoty osobom, które wykonują te czynności sporadycznie. Nawet najlepiej i najbardziej przejrzyście napisane instrukcje często wprawiają w konsternację. A przecież prawidłowo wykonany montaż jest gwarancją 100% satysfakcji z użytkowania mebli. Wychodząc naprzeciw sytuacjom, z którymi borykają się osoby, kupujące meble do samodzielnego montażu, firma Deftrans przygotowała serię […]

Listopad 24, 2017
Poznaj OP-ARTY na wystawie MUST HAVE | 3-8.10.2017 | Łódź Design Festival

Przed nami kolejna edycja Łódź Design Festival, podczas której nasza kolekcja mebli łazienkowych OP-ARTY, uhonorowana tytułem must have 2017, znajdzie się na wystawie, poświęconej temu plebiscytowi. Powstanie kolekcji to historia doskonałej współpracy młodych projektantów i fabryki Deftrans. Jak do tego doszło? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Wrzesień 19, 2017
Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter