24 czerwca 2024
Bryły Defra już dostępne w CAD Decor i w CAD Decor PRO w bazie “Deftrans meble łazienkowe 2024”

Zaktualizowaliśmy bazę mebli Defra w CAD Decor i w CAD Decor PRO. Nasze bryły są dostępne w bazie o nazwie  “DEFTRANS MEBLE ŁAZIENKOWE 2024”

W nowej bazie znajdziecie między innymi:

Unikatowe rozwiązania

Baza zawiera nie tylko pojedyncze meble, ale również wyjątkowe propozycje gotowych setów mebli modułowych. Dzięki temu rozwiązaniu, przygotowanie projektów jest jeszcze prostsze i szybsze.

tw
tw

Szczegółowe modele

W naszej bazie znalazły się bardzo dokładnie odwzorowane komponenty szafek, co umożliwia tworzenie wizualizacji z otwartymi meblami. Dodatkowo, w ramach każdej kolekcji w jednym folderze znajdą Państwo wszystkie pasujące do niej elementy, co znacznie przyspieszy proces projektowania.

tw
tw
tw

Stempelki do zmian kolorów

Do bazy dodaliśmy również stempelki z kolorystyką dostosowaną do oferty, co pozwala na tworzenie jeszcze bardziej realistycznych projektów.

tw
tw

Nowa baza jest dostępna na stronie Defra w zakładce Strefa Projektanta.

Zachęcamy do korzystania z najnowszej bazy Deftrans i eksperymentowania w projektach. Aktualizacja jest dostępna w środowisku CAD Decor oraz CAD Decor PRO, a także na stronie www.defra.pl w zakładce Strefa Architekta.

W najbliższym czasie planujemy rozszerzenie bazy również o kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych do samodzielnego montażu.