27 września 2016
CERSAIE 2016 W OBIEKTYWIE DEFRA

Trwają jedne z najważniejszych Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE 2016, na których firma Deftrans prezentuje najnowsze kolekcje marki DEFRA., jako jednen z prawie 900 wystawców z całego świata. Blisko 100 metrową powierzchnię zaaranżowaliśmy kolekcjami z naszego najnowszego katalogu – Defra 2016 oraz wieloma nowościami produktowymi, wyróżniającymi się wysoką jakością i nowoczesnym designem.

Wśród nowości prezentujemy premierową kolekcję Deco, charakteryzującą się zaokrągloną formą szafek z uzupełniającymi kolekcje nowymi wysokimi, przestronnymi i niezwykle funkcjonalnymi szafkami łazienkowymi.

Wzrok przyciągają nowe drewnopodobne dekory kolekcji Granada, Latte i Amura oraz świeże kolory lakierów kolekcji Murcia w morskim błękicie i Fonte w odcieniach stonegrey. Warto zwrócić uwagę na intrygujący wygląd charakterystycznej kolekcji Op-Arty – w biało-czarnej odsłonie prezentuje się niezwykle elegancko.

Nasze stoisko, na którym przeważają stonowane, ciepłe, niezwykle modne kolory, wzbudza zachwyt, a wzrok przyciąga wyjątkowa, trójwymiarowa ściana frontowa, przez którą dyskretnie prześwituje logotyp marki.