10 czerwca 2014
Defra na Designie Udomowionym

12 czerwca podczas Nocy z Designem, odbędzie się inauguracja wystawy “Przestrzeń łazienki”. Na ekspozycji marki Defra pojawią się kolekcje: INTRO, OP-ARTY, ELBO i HETTA powstałe we współpracy z projektantami.

 Nowa definicja łazienki.

Jak funkcjonalnie zaplanować łazienkę w typowym M-2? Jak zagospodarować tak mocno ograniczoną przestrzeń? Czy znajdziemy w łazience miejsce na dziesiątki niezbędnych rzeczy? Czy możemy czuć się w niej komfortowo?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą studenci poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego oraz partner programu edukacyjno-projektowego „PE-P – Mała jednostka mieszkalna” – marka mebli łazienkowych Defra 12 czerwca podczas Nocy z designem, która rozpocznie tegoroczną edycję „Designu Udomowionego” we Wrocławskim Domarze.

PE-P to inicjatywa komunikowania młodych adeptów UAP z doświadczonymi partnerami biznesowymi, podczas wieloetapowego procesu projektowego zorientowanego na wdrożenie nowych, przemyślanych i zgodnych z założeniami programu produktów na polski rynek.

Wystawa nowatorskich mebli przyjętych do wdrożenia przez markę Defra to realizacja innowacyjnych rozwiązań dedykowanych łazienkom – pomieszczenia, które w niewielkich polskich mieszkaniach rzadko są funkcjonalnie zaprojektowane i wyposażone.

Prototypy zyskały uznanie i znakomite recenzje podczas swojego debiutu na targach arenaDESIGN i BUDMA 2014 oraz na prestiżowych targach ICFF w Nowym Jorku (17-20 maja 2014).