Wrzesień 3, 2018

DEFRA ZAPRASZA NA CERSAIE 2018

Zaproszenie na Tragi CERSAIE 2018

We wrześniu marka DEFRA zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje mebli łazienkowych  podczas Międzynarodowych Targów Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE 2018 we włoskiej Bolonii. Tegoroczna edycja targów CERSAIE 2018 rozpoczyna się 24 września i potrwa do 28 września.

CERSAIE to jedne z najbardziej prestiżowych światowych targów wzornictwa, gromadzące  największych producentów ceramiki łazienkowej i wyposażenia łazienek. Marka Defra jest jednym z dziewięciu przedstawicieli Polski na tegorocznych targach.

Podczas bolońskich targów Defra zaprezentuje kilkanaście kolekcji mebli łazienkowych, w tym kolekcje SENSO, NODO, FLOU, POINT, zaprojektowane przez Michała Roszkowskiego. Zobaczyć będzie można również aktualne kolekcje, między innymi MURCIĘ, GUADIX czy OP-ARTY w nowej, atrakcyjnej palecie barw i funkcjonalnych układach aranżacyjnych. Ekspozycję uzupełni nowa linia luster, których premiera została przygotowana specjalnie na targi oraz nowe wzory umywalek i akcesoriów łazienkowych.

 

Zachęcamy do pobrania bezpłatnego biletu wstępu na targi CERSAIE, który dostępny jest pod kliknięciu w następujący link: http://bit.ly/FREE-entrance-ticket-CERSAIE.

 

Stoisko marki Defra na Targach Cersaie2018 w Bolonii: B63 w hali 30, odwiedzać można od 24 do 28 września 2018r. Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie www.cersaie.it/en.

 

Wiele więcej inspiracji i ciekawych aranżacji z bogatej oferty marki Defra znajduje się na www.defra.pl oraz na profilach firmowych na Facebook, Pinterest i Instagram.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter