20 września 2016
DEFTRANS NA TARGACH M.O.W.

Obecność firmy Deftrans na Targach Meblarskich i Wyposażenia Wnętrz M.O.W. w niemieckim Bad Salzuflen to już tradycja. Również w tym roku Deftrans zaprasza w dniach 18-22 września 2016 na stoisko 25 w pawilonie 12, gdzie zaprezentuje najnowsze kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych.

Stoisko firmy Defrans na targach meblowych MOW w niemieckim Bad Salzuflen zachwyciło aranżacją i sposobem ekspozycji.

Targi meblowe M.O.W. w Niemczech to specjalistyczne targi z ponad 30-letną tradycją, uznawane za jedne z największych w Europie.  Co roku gromadzą setki tysięcy zagranicznych i niemieckich firm,  prezentujących swój bogaty asortyment mebli do domu, dla firmy oraz tych robionych na zamówienie. W tym roku, od 18-22 września, na ponad 80 000 mkw powierzchni wystawienniczej, swoją ofertę zaprezentuje 412 wystawców z 38 krajów.

W ramach wydarzenia firma Deftrans zaprezentuje meble łazienkowe i kuchenne charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem, bogatą, ciekawą kolorystyką oraz najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.  Nie zabraknie różnorodnych szafek i komódek w cieszących się nieniknącą popularnością modnych błyszczących lakierach.  Aranżacja stoiska, utrzymana w ciepłych, zgodnych z aktualnymi trendami wnętrzarskimi barwach, pokaże kompleksowość brył, najmodniejsze aranżacje i ciekawe rozwiązania, stanowiące inspirację do stworzenia pięknych łazienek.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Deftrans – nr 25 w pawilonie 12, od 18 do 22 września 2016r na Targach Meblarskich i Wyposażenia Wnętrz M.O.W. w niemieckim Bad Salzuflen. Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie www.mow.de