Grudzień 13, 2017

IMMU z DIAMENTEM MEBLARSTWA 2018

Rozdanie nagród w 12. edycji konkursu ,,Diament Meblarstwa”, które odbyło się 4 grudnia br. na stadionie Legii Warszawa, było niezwykle emocjonujące i dostarczyło gościom niezapomnianych wrażeń. Szczególnie emocjonujące było dla nas, bo nagrodę Diament Meblarstwa 2018 w kategorii Wizje zdobyła nasza kolekcja IMMU.

Kolekcja IMMU wzbudza zachwyt od początku jej powstania.

Minimalistyczną bryłę mebla z kolekcji IMMU tworzą delikatne czarne aluminiowe podstawy, lakierowana, satynowa szafka oraz elegancka, doskonale dopasowana do linii szafki kwadratowa umywalka. Całość sprawia wrażenie naszkicowanych we wnętrzu, a bryły – zwieszonych w przestrzeni.

Dzięki lekkiej konstrukcji i kontrastowej kolorystyce meble IMMU stanowią wyjątkowy dekoracyjny element każdej łazienki, zaś praktyczne rozwiązania, takie jak głębokie szuflady z pełnym wysuwem, pojemne szafki z regulowanymi wewnętrznymi szklanymi półkami czy wysokiej jakości prowadnice TIP ON zwiększają komfort codziennej eksploatacji. Dzięki zastosowaniu systemu otwierania szafek i szuflad typu Push To Open mebel jest w pełni funkcjonalny, nie tracąc przy tym nic z minimalistycznego wyglądu.

Aluminiowa lakierowana podstawa mebla nie tylko nadaje mu wyjątkowego charakteru, ale można przez nią przewiesić ulubiony ręcznik czy zawiesić estetyczne pojemniki na najczęściej używane akcesoria łazienkowe.

W każdej łazience musi znaleźć się lustro – te z kolekcji IMMU idealnie pasuje do mebli, dzięki zastosowaniu podobnej aluminiowej ramy, a jego wielkość pozwala na swobodne przejrzenie się każdemu członkowi rodziny.

Elementy kolekcji IMMU

Elementy kolekcji IMMU pozwalają zaaranżować wyjątkową, niebywale komfortową i w pełni funkcjonalną łazienkę. W skład kolekcji wchodzi:

  • szafka podumywalkowa z dwiema szufladami z pełnym wysuwem, zapewniającym dostęp do najdalszych zakamarków szuflady
  • doskonale dopasowana do szafki podumywalkowej kwadratowa umywalka
  • słupek wysoki z dwoma drzwiczkami i wygodnymi przestrzeniami do przechowywania artykułów i detergentów łazienkowych; drzwi słupka można zamontować tak, by otwierały się na lewą lub prawą stronę, w zależności od potrzeby
  • szafka stojąca typu komoda, w której przestronnym wnętrzu skryją się wszelkie akcesoria łazienkowe, a blat z powodzeniem służyć będzie jako podręczny stolik na najczęściej używane kosmetyki
  • lustro  – niezbędne w każdej łazience.

Elegancja i funkcjonalność

Czy IMMU powoduje przyspieszone bicie serca?

Uważamy, że tak!

A sprawia to nietuzinkowa forma, ponadczasowa kolorystka i nieszablonowe podejście do mebli łazienkowych, które pozwolą na aranżację wyjątkowej, wymarzonej, innej niż wszystkie łazienki.

  • Kolekcja IMMU z tytułem Diament Meblarstwa 2018

 

Premiera kolekcji przewidziana jest w 2018 roku.

 

Projektant:

Magdalena Garncarz i Szymon Hanczar ze Studia Hanczar oraz Dział Rozwoju Produktu marki.

 

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich laureatów tegorocznego konkursu, odwiedzając stronę www.diamentmeblarstwa.pl oraz do oglądania konkursowego katalogu.

 

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter