3 lutego 2023
Premiera kolekcji MO-RE na targach 4 Design Days

Targi 4 Design Days już za nami. Podczas tegorocznej edycji marka Defra zaprezentowała kolekcję MO-RE. Efektowna ekspozycja wyróżniała się stylem i przyciągała odwiedzających.

Stoisko marki DEFRA

Targi 4 Design Days co roku skupiają rzesze projektantów, architektów, twórców i miłośników designu. Podczas tegorocznej edycji chętnie odwiedzali ono stoisko Defry, gdzie premierę miała nowa, w pełni modułowa kolekcja MO-RE. Trzy kolory brył – głęboka czerń, matowa biel i wyrazisty odcień bodega – wyznaczyły osobne strefy aranżacyjne i funkcjonalne, a w każdej z nich meble odgrywały zupełnie różne role. Na ekspozycji znalazły się więc propozycje zarówno do przestronnego salonu kąpielowego, jak i do łazienki rodzinnej czy wygodnej łazienki dla dwojga. Wystrój stoiska nawiązywał do modnej stylistyki mid-century. Oryginalny i wyrazisty odcień bodega, który dominował na ekspozycjiotulał gości swym ciepłem, stwarzając przytulną atmosferę do rozmów.

Zaprojektowana przez Studio Politowicz kolekcja MO-RE spotkała się z ogromnym zainteresowaniem uczestników. Zwracali oni uwagę na szeroki potencjał aranżacyjny mebli i możliwość niemal pełnej personalizacji zabudowy, co jest nowością w segmencie modułowych mebli do łazienki. Wierzymy, że kolekcja MO-RE zyska uznanie nie tylko wśród użytkowników, ale również architektów jako baza to tworzenia najbardziej zróżnicowanych i wymagających projektów.

Wszystkim odwiedzającydziękujemy za zainteresowanie, dziesiątki odbytych spotkań i inspirujących rozmów, podczas którymi wymieniliśmy się doświadczeniami i dobrą energią. 

Do zobaczenia za rok!