Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA BARANA

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Barana. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP na 2019 rok dla Barana!

Jaki jesteś, BARANIE?

W gorącej wodzie kąpany – to ludowe powiedzenie świetnie opisuje porywczego, energicznego i nie cierpiącego nudy Barana. Zawsze w ruchu, zawsze w biegu, szkoda mu czasu na zbędne ceremonie, woli od razu przejść do rzeczy.  Barany są bezpośrednie i nie bawią się w niuanse. I tego samego oczekują od innych. Nie interesują ich długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla nich to, co tu i teraz. Kierują się pierwszym impulsem, przez co mają w sobie coś z dzieci. Lubią zaczynać nowe rzeczy i cały czas działać, nie potrafią dłużej usiedzieć spokojnie na jednym miejscu.

To pewnie Baran wynalazł prysznic i kosmetyki 2 i 3 w jednym. To bardzo w jego stylu: zrobić jak najszybciej, co trzeba zrobić i ruszać dalej. Nie dla niego wieloetapowe rytuały piękności, medytacja i leżenie z maseczką na twarzy – ma mydło, szampon i pastę do zębów. Ewentualnie krem. W łazience spędza jak najmniej czasu – chyba że … zaplanuje wyjście na miasto lub randkę. Wtedy będzie godzinami tkwił przed lustrem, układał fryzurę i prężył wypracowane na siłowni muskuły, żeby zrobić wrażenie na płci przeciwnej.

Co czeka Barana w 2019 roku?

Nowy Rok przyniesie Baranom nowe wyzwania przy okazji których będą miały okazję zużytkować swój nadmiar energii i wykorzystać przebojowość. Warto więc dać Baranom szansę by powalczyły w słusznej sprawie – zorganizowały charytatywną akcję lub zebrały grupę ochotników którzy wyremontują łazienkę w domu dziecka. Podsunięcie takiego planu i rocznego karnetu do klubu fitness uszczęśliwi je i da im poczucie misji.

Jaka łazienka jest najlepsza dla Barana?

Przebojowy Baran pokocha kolekcję Point – małe, kompaktowe szafki nie zajmą dużo miejsca w jego łazience. A jednocześnie pomieszczą wszystkie, choć nieliczne, kosmetyki 😊 Może nawet uda się wygospodarować tam miejsce na matę do ćwiczeń i stojak z hantlami? Z pewnością szafki nie będą przeszkadzać w ćwiczeniach.

Wizualizacja łazienki z wykorzystaiem mebli łazienkowych z kolekcji POINT

 

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter