Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA BLIŹNIĄT

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Bliźniąt. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Bliźniąt na 2019 rok!

Jakie jesteście, Bliźnięta?

Dwoista natura Bliźniąt często przysparza mu sporo rozterek. W jego głowie, sercu i duszy toczy się nieustanna dyskusja – a nierzadko poważna kłótnia.  Nic więc dziwnego, że ciekawe świata Bliźnięta  szukają odpowiedzi na swoje dylematy na zewnątrz.  Stąd ich aktywność na specjalistycznych forach, gdzie zadają setki pytań o… wszystko.  A już sprawy kosmetyków, pielęgnacyjnych rytuałów, najlepszych sklepów musi omówić zarówno ze sprzedawczynią w drogerii, z fryzjerką, z manicurzystką, a przede wszystkim z koleżankami. Śledzi też pilnie makijażowe tutoriale na Youtube i podgląda instagramowe influencerki. Na tej podstawie wyrabia sobie swoje własne, obiektywne zdanie.

Wymiana zdań i opinii z koleżankami najczęściej ma miejsce podczas cyklicznych wieczorów piękności:  robią sobie hybrydowe paznokcie, farbują włosy, nakładają maseczki. A wszystko to w towarzystwie ploteczek i prosecco. To najlepiej spędzony czas dla Bliźniąt – coś dla ciała i coś dla ducha. Pełen relaks! A przy okazji poznaje wszystkie nowinki i sama skutecznie szerzy nowe mody.

Co czeka Bliźnięta w 2019 roku?

Chcieć to móc. Jeśli Bliźnięta skrycie o czymś marzyły, ale z różnych przyczyn odsuwały te marzenia na bliżej nieokreśloną przyszłość, to w 2019 roku nadejdzie czas by je zrealizować. Trzeba tylko podejść do tego systemowo i nie piętrzyć wyimaginowanych przeszkód. Czasem pierwszy krok okazuje się łatwiejszy niż się wydaje. Odpalenie własnego bloga, kurs podnoszący zawodowe kwalifikacje lub związany z hobby Bliźniąt, nauka kolejnego języka obcego  – wszelkie przedsięwzięcia związane z poszerzaniem lub wykorzystywaniem własnej wiedzy okażą się strzałem w dziesiątkę.

Jaka łazienka jest najlepsza dla BLIŹNIĄT?

Uwadze Bliźniaka na pewno nie uszła moda na vintage i designerskie flirty ze stylistyką z poprzedniej epoki. Jako znawca trendów wybierze kolekcję OP-ARTY, nawiązującą do lat 50. Bliźnięta docenią unikalny styl i wszechstronność kolekcji. A do tego będą mały mnóstwo miejsca na przechowywanie wszystkich trendy kosmetyków.  Zachwyci ich ciepło drewnopodobnego dekoru połączonego z nóżkami w kontrastowych kolorach. A może postawią na połączenie black & white? Z pewnością przedyskutują kwestię koloru w gronie przyjaciółek.

Kolekcja OP-ARTY | Defra

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter