Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA BYKA

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Byka. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Byka na 2019 rok !

Jaki jesteś, BYKU?

Byk lubi proste przyjemności: dobre jedzenie, wino, miękkie łóżko. Jest szczery, prostolinijny, nie boi się pracy, ale lubi też poleniuchować.  Swój dom urządza tak, żeby było mu wygodnie: duża, dobrze wyposażona kuchnia, salon z wielką sofą i jeszcze większym telewizorem, komfortowa sypialnia. Lubi też mieć piękny ogród, bo co jak co, ale obcowanie z Naturą to miła rzecz. To Byk pasjami urządza imprezy z grillem, którego sam obsługuje. W łazience umieści wygodną , obszerną wannę, podwójne umywalki, postawi fotel, zamontuje półeczkę na książkę i kieliszek. Jednej tylko rzeczy tam nie będzie – wagi. Bo po co psuć sobie humor jakąś abstrakcyjną liczbą kilogramów skoro życie jest takie piękne i przyjemne?

Byk przedkłada wygodę i przyjemność nade wszystko. A łazienkowe rytuały doskonale się nadają do tego, by zaspokoić oczekiwania Byka w tym zakresie. Dlatego musi mieć własną umywalkę i własne szuflady i półki na kosmetyki – dzielenie się tą przestrzenią nie leży w upodobaniach Byka. Posiadanie czegoś na wyłączność podnosi jego poczucie bezpieczeństwa. Z chęcią jednak dzieli się swymi kremami, maseczkami i balsamami z innymi, bo lubi sprawiać przyjemność tym, których kocha.

Co czeka Byka w 2019 roku?

Byk będzie zmuszony podjąć ważną decyzję – a tego nie lubi. Jednak lawirowanie i chowanie głowy w piasek tylko odsunie ją w czasie, zamiast rozwiązać problem. Warto, żeby posłuchał swojej intuicji, ona podpowie mu co jest słuszne. Będzie to rok istotny dla życia rodzinnego Byka – powinien spędzać więcej czasu z bliskimi i zastanowić się co mogłoby wzmocnić więź między różnymi pokoleniami jego rodziny. Może wspólna wycieczka lub zajęcia sportowe będą dobrym pomysłem?

Jaka łazienka jest najlepsza dla BYKA?

Do swojej łazienki BYK szuka wygody i funkcjonalności. I oba te aspekty są dla niego niezwykle ważne! Wybierając kolekcję SENSO będzie mógł swobodne urządzić swoją łazienkę, samodzielnie decydując, czy chce w niej umieścić dwie umywalki, czy dodatkową szafkę w blatem, bo na wykorzystanie wewnętrznej szuflady plan będzie miał od samego początku!  Nie zabraknie mu tam miejsca na nic i wszystko będzie pod ręką.

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter