Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA LWA

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Lwa. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Lwa na 2019 rok!

Jaki jesteś, LWIE?

Królewski zwierz – żaden luksus nie jest zbyt luksusowy dla Lwa. Traktuje życie jak występ na scenie, gdzie to on jest główną gwiazdą, a reszta publicznością. Scenografię też musi mieć odpowiednią: najlepiej marmur, złoto, kryształy, widok z okna na ocean. To Lew postawi sobie wannę na środku salonu i zamontuje jacuzzi na tarasie – w końcu nawet jego kąpiel to spektakl. Wkroczy w jedwabnym szlafroku, teatralnym gestem odkręci  kurki designerskiej baterii, obleje się sowicie ekskluzywnym żelem pod prysznic. Czy jest próżny? Lubi być podziwiany, ale ma ku temu podstawy – na  luksusy zazwyczaj  sam zapracował, a że jest hojny i opiekuńczy chętnie się nimi dzieli – ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

Długie kąpiele z lampką wina i dobrą książką najlepiej odprężają Lwa. Lubi relaksujące masaże i odżywcze maseczki. Najchętniej zabierze siebie i najbliższych do luksusowego SPA, gdzie profesjonalna obsługa zajmie się wszystkim i wszystkimi. Zrelaksowany Lew z lubością zajmie się ploteczkami. Nie zabraknie ciekawych dyskusji o życiu, zdrowiu i urodzie. A najlepszym do tego miejscem jest, oczywiście, sauna…

Co czeka Lwa w 2019 roku?

Lwy muszą uważać na pochlebców – być może któryś z tych podstępnych osobników chce słodkimi słówkami przekonać Lwa do czegoś, co zdecydowanie nie wyjdzie mu na dobre. Może to dotyczyć zarówno spraw zawodowych, jak i prywatnych inwestycji. W 2019 roku polecamy Lwom wizytę w renomowanym spa, gdzieś w pięknym miejscu – dopieszczą swoje zmysły, a jednocześnie znajdą chwilę by zastanowić się kto im naprawdę dobrze życzy.

Jaka łazienka jest najlepsza dla LWA

Ulubionym pomieszczeniem każdego Lwa jest łazienka, którą projektuje ze szczególną uwagą. Zwraca uwagę na detale, dobiera odpowiednie wyposażenie, przebiera w dodatkach. Wszystko musi być najlepszej jakości. Lew nie przejdzie obojętnie obok kolekcji COMO. Zachwyci Lwa jej dyskretna elegancja, która świetnie skomponuje się z designerskimi łazienkowymi sprzętami. Lew z przyjemnością skorzysta z możliwości wyboru spośród wielu brył i atrakcyjnych kolorów, by stworzyć prawdziwie królewską łazienkę. Łazienkę uszytą na miarę.

 

Kolekcja mebli łazienkowych Como marki Defra.

 

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter