Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA PANNY

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Panny. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Panny na 2019 rok!

 

Jaka jesteś, PANNO?

Panny cechuje szczególna umiejętność porządkowania, segregowania, oddzielania – tego co zdrowe, wartościowe i pożyteczne od tego, co niezdrowe, bezwartościowe i szkodliwe. Praktyczna, porządna, poukładana Panna ma najdokładniej wysprzątaną łazienkę. U niej  wszystkie kosmetyki są ustawione w równych rządkach lub starannie pochowane w szufladach. Nie uświadczysz w jej kosmetyczce przeterminowanego kremu, a na szczotce włosów. Zamęcza rodzinę układając grafiki sprzątania, wymagając wycierania kabiny po każdym prysznicu i wrzucania brudnych skarpetek do kosza na pranie.

Dla Panny bardzo ważne są sprawy zdrowia i dbałość o ciało. Lubi wybierać kosmetyki kierując się naukowo potwierdzonymi faktami: analizuje listy składników, sięga po fachową prasę, słucha rad ekspertów. Z natury oszczędna, czatuje na promocje w internetowych drogeriach, jednak kupowanie szamponów, balsamów i pillingów nie sprawia jej takiej przyjemności, jak jej niektórym zodiakalnym siostrom. Jej prawdziwa pasja to środki czystości: skuteczny płyn do usuwania kamienia będzie kupować kartonami.

Co czeka Pannę w 2019 roku?

Panna będzie musiała dokończyć to, co rozpoczęła w tym roku: remont, dietę, kurs podnoszący zawodowe kwalifikacje. Bo pomimo całej sumienności i obowiązkowości – a skora jest do brania na siebie zbyt wiele – czasem nie udaje jej się wykonać całej listy zadań. Zadręcza się wtedy wyrzutami sumienia i jest wobec siebie zbyt krytyczna. Zawodowo będzie bardzo zajęta, lecz  zamiast brać kolejne nadgodziny, lepiej niech wybierze się na kurs jogi lub zumby. Trener na pewno będzie zadowolony z nowej, systematycznej podopiecznej , a i sama Panna na tym skorzysta pozbywając się stresów na sali ćwiczeń.

Jaka łazienka jest najlepsza dla PANNY?

Idealna łazienka dla Panny, to taka, która opiera się na stylu minimalistycznym, ze sporą ilością szafeczek lub szuflad, które pozwolą utrzymać porządek. Najlepiej jeszcze w naturalnych, jasnych kolorach. Wybierając kolekcję OLEX Panna będzie się czuła w swojej łazience jak ryba w wodzie. Głębokie szuflady oraz duży wybór szafek pomogą jej zapanować nad porządkiem w łazience,  a chromowany uchwyt i fronty w wersji na wysoki połysk zawsze będą lśnić!

 

Wizualizacja łaizenki w wykorzystaniem mebli łazienkowych z kolekcji OLEX.

 

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter