Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA RAKA

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Raka. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Raka na 2019 rok!

Jaki jesteś, RAKU?

Dla zodiakalnego Raka najważniejszy jest dom. To w nim czuje się najlepiej. I choć na całym świecie może panować chaos, na swoim terytorium Rak ma wszystko pod kontrolą. Jest mu to potrzebne, by zachować swoją kruchą, emocjonalną równowagę.  Raki są troskliwe i pracowite, ale od domowników oczekują wsparcia oraz uznania dla ich starań.

By znaleźć odprężenie i chwilę dla siebie Raki wybierają  kąpiele z olejkami eterycznymi, przy świetle świec, masaże, pachnące maski oraz balsamy. Woda relaksuje je zresztą w każdej postaci – dużą przyjemność sprawiają im wypady na basen lub wakacje nad morzem czy jeziorem.

Co czeka Raka w 2019 roku?

2019 rok będzie obfitował w wiele sukcesów, i na zawodowym, i prywatnym polu. Szefowie docenią przezorność, uporządkowanie i wielozadaniowość Raków – kto wie, może zostanie on szefem projektu czy dużego zespołu? Prywatnie wróżymy sukces na polu uczuciowym – nowa miłość? Nie ważne, czy do nowego czy obecnego partnera – zawsze sprawia, że świat wydaje się piękniejszy! Zanosi się też na to, że Nowy Rok będzie dla Raka rokiem podróży – zarówno tych służbowych, jak i tych dla przyjemności.

Jaka łazienka jest najlepsza dla RAKA?

Raki mają ogromną słabość do wodnych motywów. Urządzając łazienkę nie może w niej zabraknąć błękitów, połysków, muszli i piasku… choćby na drobnych dekorach czy pamiątkach z wakacji. Nawet meble powinny kojarzyć się z wodą, dlatego Raka zachwyci kolekcja MURCIA, której frezowane uchwyty przypominają delikatną falę. Praktyczna strona Raka doceni też to, że Murcią może stylowo urządzić nawet niewielką łazienkę w bloku.

WIzualizacja łazienki z wykorzystaniem mebli łazienkowych z kolekcji MURCIA

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter