Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA RYB

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Ryb. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP na 2019 rok dla Ryb!

Jakie jesteście, RYBY?

Chodzą na jogę, medytują, szukają sensu życia. Uduchowione, wrażliwe i empatyczne oddałyby ostatnią koszulę potrzebującemu. Często odbierają rzeczywistość jako zbyt brutalną i wolą od niej uciec w iluzje i marzenia. Potrafią jednak odnieść ogromny sukces w dziedzinach, gdzie będą mogły wyrażać emocje i wykorzystać intuicję, np. w sztuce lub zawodach związanych z pomaganiem.

Poglądy i życiowa postawa RYB znajdują swoje odbicie także w sposobie w jaki dbają o siebie. Kosmetyki tylko te nie testowane na zwierzętach, ekologiczne, może nawet wegańskie – Ryby nie chcą być przyczyną cierpienia żadnego żywego stworzenia. Minimalizm lub życie zgodnie z zasadami zero waste – produkty bez opakowań, wytwarzane lokalnie, z prostym składem — to ich świadomy wybór. Jedynym wyjątkiem od tej reguły są perfumy – Ryby uwielbiają delikatne, świeże nuty zapachowe. A relaks? Oczekują naturalnych zabiegów z delikatnym masażem, bez użycia inwazyjnych urządzeń i modnych procedur.

Co czeka Ryby w 2019 roku?

To nie będzie spokojny rok. Wiele emocji, skomplikowanych sytuacji, trudnych decyzji. Ryby będą miały poczucie, że prześladuje je jakieś tajemnicze fatum i że nie mają ani chwili wytchnienia. Jedyna recepta na przetrwanie tych trudnych chwil, to zdobycie się na wyjątkową asertywność, a momentami nawet na bycie trochę niemiłymi. Jakkolwiek jest to obce naturze Ryb, powinny okazać odrobinę zdrowego egoizmu. Czasem gruba skóra jest niezastąpioną ochroną.

Jaka łazienka jest najlepsza dla RYB?

We wnętrzach Ryby cenią harmonię, którą w łazience pomogą im osiągnąć meble z kolekcji AMURA. Ryby docenią ich elegancję, powtarzalność linii  i proporcjonalność brył.  Poczucie bezpieczeństwa i ezoterycznej równowagi zapewni Rybom dyskretne połączenie błyszczącej bieli oraz pięknego orzechowego dekoru, a w medytacji nie przeszkodzi trzaskanie drzwi i szuflad,  które w kolekcji AMURA zamykają się cicho i łagodnie… W tak harmonijnym otoczeniu RYBY  z pewnością się zrelaksują…

funkcjonalna łazienka

 

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter