Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA SKORPIONA

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Skorpiona. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Skorpiona na 2019 rok!

 

Jaki jesteś, SKORPIONIE?

Skorpion inspiruje i intryguje. Jest tajemniczy, nie pokazuje po sobie emocji, nie do końca wiadomo czy nas lubi czy uważa za swoich wrogów. Nigdy też nie wiadomo z jakim pomysłem wyskoczy następnego dnia – a choćby pomysł był szalony, głosów sprzeciwu nie uznaje. Jedno jest pewne, zanim rzuci pomysł, wszystko dokładnie przemyśli, zanalizuje i skalkuluje. Ogłosi rozpoczęcie remontu łazienki? Spokojnie, ma już najlepszego fachowca, załatwił kredyt i oczarował panie z salonu wyposażenia łazienek – a właściwie zahipnotyzował.

Skorpion tajemnice łazienkowych rytuałów zachowuje dla siebie. Jest to ważny element budowania aury tajemniczości wokół siebie. Dlatego nie wiadomo, czy jego sekret to medycyna estetyczna, czy dobre geny i najtańszy krem. Ważne, że efekt jest spektakularny i wzbudzający pożądanie płci przeciwnej. Ale gdy zaprosi Cię do łazienki, masz szansę podpatrzeć choć jeden jego sekret, bo, co jak co, ale najczęściej używane kosmetyki woli mieć zawsze pod ręką. Tylko nie zdradź jego tajemnic! To najgorszy z możliwych grzechów.

Co czeka Skorpiona w 2019 roku?

Skorpion dużo energii wkłada w to, by zachować w tajemnicy swoją prywatność. W czasach social media to trudne zadanie – no i właśnie z takim medialnym „przeciekiem” będzie się musiał zmierzyć w 2019 roku. Jak na to zareaguje? To z pewnością będzie trudny sprawdzian dla jego relacji i przyjaźni, a potrafi odciąć się niezwykle skutecznie od tych, których uznaje za nielojalnych.  Czy skończy się wielkim rozłamem czy jednak da się przebłagać? Może warto przemyśleć tę drugą opcję Skorpionie.

Jaka łazienka jest najlepsza dla SKORPIONA?

Wyobraźnią Skorpiona zawładnie kolekcja NODO. Nie oprze się możliwościom, jakie dają mu poszczególne meble. Wizja kosmetyków, które jak żołnierzyki, stoją równo i z niecierpliwością spoglądają  na niego zaraz po otwarciu drzwi płytkiego słupka wypełni jego marzenia o wygodnej łazience na równi z szafką z blatem, na którym swe miejsce znajdą te najczęściej używane kosmetyki. Jedynym dylematem będzie kolor, który powinien wybrać do swojej łazienki.  Pewnie postawi na burgund…

 

Wizualizacja łazienki z wykorzystaniem mebli łazienkowych z kolekcji NODO marki Defra.

 

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

 

 

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter