Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA STRZELCA

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Strzelca. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Strzelca na 2019 rok!

 

 

Jaki jesteś, STRZELECU?

Strzelca nosi po świecie – wczoraj był w Afryce, jutro wylatuje do Nowej Zelandii. Kąpał się w Morzu Martwym, łowił ryby w Bajkale, nurkował na rafach koralowych. To dlatego, że Strzelec czuje ciągłą potrzebę poszukiwania nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Jego szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi sprawia, że wykonywał 15 różnych zawodów, mieszkał już w 10 krajach, ma przyjaciół na całym świecie. Spontaniczny, otwarty i ciekawy innych.

Nie obawia się dbania o higienę nawet w spartańskich obozowych warunkach – wystarczy mu górski strumyk i prysznic z konewki. Z ciekawości odwiedził turecki hammam i rosyjską banię, w domu testuje kosmetyki – pamiątki z podróży i tajemnicze olejki, które dostał od szamana znad Amazonki. Lubi wszystko co naturalne – dlatego w jego łazience często znajdziemy ziołowe preparaty i proste sprzęty w stylu etno z drewna, kamienia lub ceramiki.

Co czeka Strzelca w 2019 roku?

Strzelec powinien nieco zwolnić i zadbać o siebie. Kontrolne badania lekarskie i kilka wizyt w gabinecie kosmetycznym jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Podobnie jak większa systematyczność w stosowaniu odżywki do włosów, balsamu do ciała i kremu do stóp. By nie poczuł się stłamszony regularnością i systematycznością,  trzeba go wysłać na wakacje, najlepiej spontaniczne last minute i spakować mu do plecaka kosmetyki w wersji mini.

Jaka łazienka jest najlepsza dla Strzelca

Łazienka Strzelca musi być przytulna, ale i funkcjonalna. Strzelec musi w niej zmieścić pamiątki z podróży i egotyczne kosmetyki. Wybierając meble z kolekcji  FONTE będzie bardzo zadowolony. W głębokich szufladach pomieści wszystkie kosmetykowe zdobycze z podróży, a dzięki delikatnemu dekorowi dębu szarego te nowoczesne meble świetnie skomponują się z wyplatanym koszem na pranie i ręcznie tkanymi chodnikami łazienkowymi.

Wizualizacja łazienki z wykorzystaniem mebli łazienkowych z kolekcji FONTE marki Defra

 

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter