Listopad 23, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA WAGI

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Wagi. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP dla Wagi na 2019 rok!

 

Jaka jesteś, WAGO?

Waga lubi o siebie dbać i dobrze wyglądać, a równie ważne kreatywnie podchodzi do kwestii kreowania własnego stylu. Próbuje, testuje, przymierza – szuka czegoś idealnego, w czym będzie prezentować się wyjątkowo. Łazienka i garderoba to w jej domu kluczowe pomieszczenia, ale najchętniej  miałaby jeszcze prawdziwy buduar – z piękną, stylowa toaletką, dużym lustrem, wygodnym fotelem.  Lubi wszystko co ładne, kobiece, trochę kokieteryjne. Zwraca uwagę na ładne, ozdobne opakowania, efektowne flakony perfum, wnętrza też komponuje z dużym poczuciem smaku. W brzydkim otoczeniu czuje się nieszczęśliwa, dlatego od razu planuje remonty, zmiany, albo własnoręcznie stara się  poprawić ich wygląd. Ma do tego samorodny talent,  z jej rad chętnie korzystają znajomi i przyjaciele.

Dobór odpowiednich kosmetyków jest dla wagi kluczowy. Nie dla niej produkty dwa lub trzy w jednym. Waga jest głęboko przekonana, że każdy kosmetyk ma swoje własne, niezastępowalne przeznaczenie, poprawiające stan jej cery, ciała i … samopoczucia. Kosmetyki Wagi muszą być nie tylko skuteczne, ale i pięknie wyglądać. Waga zwraca uwagę na ładne, ozdobne opakowania, efektowne flakony perfum, wnętrza też komponuje z dużym poczuciem smaku. Bo tylko w pięknym otoczeniu może w pełni wypocząć, stymulując wszystkie zmysły: zapachu, wzroku, węchu… a nawet smaku.

Co czeka Wagę w 2019 roku?

Nowy Rok zmusi Wagi do konfrontacji z rzeczywistością. Jeśli ostatnich kilka lat było dla Wagi jak zjazd z górskiego stoku, gdzie wszystko idzie gładko i szybko, teraz nadszedł czas na ponowne wspięcie się pod górę i to bez pomocy wyciągu. Waga musi pogodzić się z tym, że będzie trudniej, wolniej i bez fajerwerków – co jednak wcale nie oznacza, że bez sukcesów. Gdzieś tam na górze czeka przecież ten szczyt i piękny widok, a satysfakcja z jego zdobycia da jej napęd na kolejne lata.

Jaka łazienka jest najlepsza dla WAGI?

Waga doceni wyrafinowany mariaż delikatności i solidności kolekcji FLOU. Bo Flou to obietnica przeniesienia do innego świata, w którym Waga, prowadzona najbardziej zmysłowym ze zmysłów – dotykiem, odkryje nową intensywność form i doznań. Nie bez znaczenia dla wyrafinowanej Wagi będą miękkie i płynne krzywizny detalu, subtelna gra świateł i pieszczące zmysły kolory. Flou na pewno przypadnie do gustu Wadze. A ona nie lubi zadowalać się byle czym…

 

Wizualizacja łazienki wyposażonej w meble łazienkowe FLOU | marka Defra

 

Zobacz horoskop dla pozostałych znaków zodiaku TUTAJ.

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter