Listopad 20, 2018

HOROSKOP NA 2019 ROK DLA WODNIKA

Przed Wami najlepszy (nie tylko łazienkowy) horoskop na 2019 rok. Czego mogą po kolejnym roku spodziewać się baran, byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik i ryby? Czy będzie on sprzyjał relaksowi? Sprawdźmy razem, jak najlepiej wypoczywać w 2019 roku oraz jaka łazienka będzie najlepsza dla Wodnika. Ciekawy? Zaintrygowana? Poznaj nasz HOROSKOP na 2019 rok dla Wodnika!

Jaki jesteś, WODNIKU?

Wodnik często buja w obłokach, pogrąża się w marzeniach i rozmyślaniach o przyszłości. Ma w sobie coś z szalonego naukowca, wizjonera. To sprawia, że niejednokrotnie zapomina o systematycznym wklepywaniu kremu przeciwzmarszczkowego i jest święcie przekonany, że są na świecie ważniejsze rzeczy niż  wizyta u fryzjera lub dbanie o cerę. Z drugiej strony uwielbia wszelkie nowinki i wynalazki – gdyby miał taką możliwość, zostałby testerem nowoczesnych kosmetycznych urządzeń i  zabiegów.

Wrodzona ciekawość Wodnika każe mu wypróbować wszelkie nowinki kosmetyczne. Nie pogardzi kremem ze śluzem ślimaka, japońskim pedicurem i wszystkim, co ma w składzie coś z przedrostkiem „nano”. Byłby przeszczęśliwy, gdyby wynaleziono holograficzny make up, pięciominutową depilację i drona-fryzjera. Jego łazienka przypomina trochę naukowe laboratorium – funkcjonalność wyposażenia przedkłada nad nadmiar dekoracji – w końcu idzie tam dokonywać wiekopomnych odkryć i poznawać tajemnice wiecznej młodości!

Co czeka Wodnika w 2019 roku?

Czasem Wodnik, zajęty snuciem marzeń i tworzeniem wizji,  nie dostrzega tego, co czeka na niego tuż obok. A czeka na niego prawdziwy przewrót w życiu osobistym. Wodnik najpierw będzie mocno skonsternowany, ale jak już zrozumie „jak to się stało” i „jak do tego doszło”, poczuje się w nowej sytuacji, jak ryba w wodzie. Bo w zasadzie nic nie jest w stanie zadziwić tego  zodiakalnego wizjonera.

Jaka łazienka jest najlepsza dla WODNIKA?

Wodnika urzeknie nowoczesny minimalizm kolekcji Guadix, bo niczego bardziej nie ceni w w wyposażeniu wnętrz, jak mariaż stylu i niekonwencjonalności. Funkcjonalność poszczególnych elementów i możliwość ich swobodnego aranżowania zajmie jego myśli i działania przez długi czas. Dzięki mechanizmowi Soft-Close w myśleniu o przyszłości i genialnych wynalazkach nie będzie przeszkadzało mu trzaskanie szuflad, a lustro ze zintegrowanymi diodami LED zaspokoi jego futurystyczne ciągotki.

Kolekcja mebli łazienkowych Guadix | Defra

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter