13 grudnia 2017
IMMU z DIAMENTEM MEBLARSTWA 2018

KOLEKCJA IMMU WZBUDZA ZACHWYT OD POCZĄTKU JEJ POWSTANIA.
Minimalistyczną bryłę mebla z kolekcji IMMU tworzą delikatne czarne aluminiowe podstawy, lakierowana, satynowa szafka oraz elegancka, doskonale dopasowana do linii szafki kwadratowa umywalka. Całość sprawia wrażenie naszkicowanych we wnętrzu, a bryły – zwieszonych w przestrzeni.

Dzięki lekkiej konstrukcji i kontrastowej kolorystyce meble IMMU stanowią wyjątkowy dekoracyjny element każdej łazienki, zaś praktyczne rozwiązania, takie jak głębokie szuflady z pełnym wysuwem, pojemne szafki z regulowanymi wewnętrznymi szklanymi półkami czy wysokiej jakości prowadnice TIP ON zwiększają komfort codziennej eksploatacji. Dzięki zastosowaniu systemu otwierania szafek i szuflad typu Push To Open mebel jest w pełni funkcjonalny, nie tracąc przy tym nic z minimalistycznego wyglądu.

Aluminiowa lakierowana podstawa mebla nie tylko nadaje mu wyjątkowego charakteru, ale można przez nią przewiesić ulubiony ręcznik czy zawiesić estetyczne pojemniki na najczęściej używane akcesoria łazienkowe.

W każdej łazience musi znaleźć się lustro – te z kolekcji IMMU idealnie pasuje do mebli, dzięki zastosowaniu podobnej aluminiowej ramy, a jego wielkość pozwala na swobodne przejrzenie się każdemu członkowi rodziny.

ELEMENTY KOLEKCJI IMMU
Elementy kolekcji IMMU pozwalają zaaranżować wyjątkową, niebywale komfortową i w pełni funkcjonalną łazienkę. W skład kolekcji wchodzi:

szafka podumywalkowa z dwiema szufladami z pełnym wysuwem, zapewniającym dostęp do najdalszych zakamarków szuflady
doskonale dopasowana do szafki podumywalkowej kwadratowa umywalka
słupek wysoki z dwoma drzwiczkami i wygodnymi przestrzeniami do przechowywania artykułów i detergentów łazienkowych; drzwi słupka można zamontować tak, by otwierały się na lewą lub prawą stronę, w zależności od potrzeby
szafka stojąca typu komoda, w której przestronnym wnętrzu skryją się wszelkie akcesoria łazienkowe, a blat z powodzeniem służyć będzie jako podręczny stolik na najczęściej używane kosmetyki
lustro – niezbędne w każdej łazience.
ELEGANCJA I FUNKCJONALNOŚĆ
Czy IMMU powoduje przyspieszone bicie serca?

Uważamy, że tak!

A sprawia to nietuzinkowa forma, ponadczasowa kolorystka i nieszablonowe podejście do mebli łazienkowych, które pozwolą na aranżację wyjątkowej, wymarzonej, innej niż wszystkie łazienki.

Premiera kolekcji przewidziana jest w 2018 roku.

 

Projektant:

Magdalena Garncarz i Szymon Hanczar ze Studia Hanczar oraz Dział Rozwoju Produktu marki.

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich laureatów tegorocznego konkursu, odwiedzając stronę www.diamentmeblarstwa.pl oraz do oglądania konkursowego katalogu.