17 listopada 2014
Kolekcja INTRO zdobyła Diament Meblarstwa 2015

Powstała we współpracy z młodymi projektantkami Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu w ramach 13 PE-P, kolekcja mebli łazienkowych INTRO zdobyła Diament Meblarstwa 2015.

Założeniem Konkursu jest wybór najlepszych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych dostępnych na polskim rynku oraz uhonorowanie ich znanym i cenionym tytułem „Diamentów Meblarstwa”.

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu wyłoniło jury, w którego skład wchodzili: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, media, organizacje, naukowcy i eksperci branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Oceny dokonano na podstawie kryterium zastosowanego wzornictwa i zgodności z aktualnymi trendami, innowacyjności i zaawansowania technologicznego, ergonomii i funkcjonalności, relacji ceny do jakości i ogólnej prezencji produktu.

Nagroda przyznawana przez jury tego prestiżowego konkursu jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych oraz wskazaniem znakomitego postrzegania przez ekspertów.

Geometryczna linearność brył, oraz złamana biel płyty lakierowanej, zestawiona z wyrazistym rysunkiem drewnopodobnego dekoru nadają meblom charakter, wdzięk i klarowność. Prostota formy sprawia, że meble z kolekcji Intro idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.