Czerwiec 5, 2018

MATOWE CZY W POŁYSKU? JAKIE MEBLE ŁAZIENKOWE?

Meble łazienkowe są jednymi z ważniejszych elementów jej wystroju. Współczesne i funkcjonalne wnętrze nie może się wręcz bez nich obyć. Szafki i słupki, odpowiedzialne za uporządkowanie przestrzeni, są także niezaprzeczalnym elementem dekoracyjnym. To właśnie dzięki nim wygląd łazienki tak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.

Na rynku jest ogromny wybór mebli łazienkowych. Rozpoczynając poszukiwania najbardziej optymalnych, możemy pogubić się w gąszczu ofert. Zawsze dobrym rozwiązaniem jest wybranie produktów od sprawdzonych i cieszących się dobrymi opiniami producentów. Jest to gwarancją tego, że meble wykonane zostały z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal.

Kupując meble łazienkowe warto wybrać zestawy, np. szafkę z umywalką i słupek, gdyż wówczas mamy gwarancję doskonałego dopasowania do siebie poszczególnych elementów.

Meble łazienkowe z połyskiem

Od wielu lat, to właśnie meble wykończone na wysoki połysk cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Połysk jest pożądany, szczególnie w małych łazienkach. Lakierowane, błyszczące fronty odbijają światło i wpływają na optyczne powiększenie wnętrza. Gładka i lśniąca powierzchnia dodatkowo sprawia wrażenie czystości. Dzięki lśniącej powierzchni uzyskać można efekt głębi, który jest ciekawy i nowoczesny.

Jednymi z lepszych jakie znajdują się na rynku są meble marki Defra, produkowane przez Deftrans. Wśród szerokiej oferty tego producenta znaleźć można meble, które posiadają błyszczące wykończenie. Do cieszących się ogromnym zainteresowaniem w naszym sklepie należy wymienić:

  • Kolekcja Fonte – meble z tej kolekcji dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Seria posiada estetyczne chromowane krawędzie frontów oraz uchwyty. Wyposażone są w praktyczne i pozwalające na utrzymanie ładu, pojemne szuflady.
  • Kolekcja Amura – piękne lakierowane na wysoki połysk korpusy są wyznacznikiem tej linii. Seria Amura, jest połączeniem nowoczesnego designu i naturalnych dekorów.
  • Kolekcja Como – kolekcja ta jest jedną z częściej wybieranych prze klientów naszego sklepu. Bryły mebli zachwycają ponadprzeciętną estetyką i jakością wykonania.

Meble na wysoki połysk kojarzą się przede wszystkim z nowoczesnym wystrojem. Wpisują się w topowy minimalistyczny trend. Pomagają też rozjaśnić i powiększyć optycznie przestrzeń, w której się znajdą. Chociaż najczęściej wybierane są białe meble, to klienci decydują się również na śmielsze kolorystycznie rozwiązania.

Matowe meble do łazienki

Jeśli na co dzień cenimy harmonię i dobrze czujemy się w stonowanych wnętrzach, to idealnym rozwiązaniem będą matowe meble łazienkowe. Łazienka bowiem ma przyczynić się do zwiększenia naszego poczucia relaksu  i dobrego samopoczucia. Meble o matowym wykończeniu, w kontrze dla sterylnych szafek i słupków na wysoki połysk, sprawiają, że łazienka staje się miejscem przytulnym i przyjaznym. W asortymencie mebli łazienkowych marki Defra, produkowanej przez firmę Deftrans, znajduje się wiele kolekcji o matowym wykończeniu. Do jednych z cieszących się największym zainteresowaniem zaliczyć można:

  • Kolekcja Guadix – meble z tej kolekcji magnetyzują prostotą i elegancją. Szafki i słupki Guadix, będą idealnym dopełnieniem wielu aranżacji. Podczas ich produkcji zastosowano wiele innowacyjnych technologii, dzięki którym są nie tylko estetyczne, ale także i niebywale funkcjonalne.
  • Kolekcja Murcia – seria ta wyróżnia się oryginalnym uchwytem w kształcie łezki. Ten mały szczegół sprawia, że kolekcja jest jednocześnie romantyczna i nowoczesna.

 

  • Kolekcja mebli łazienkowych Guadix | Defra
  • Kolekcja mebli łazienkowych Como marki Defra 3-web-hd
  • WIzualizacja łazienki z wykorzystaniem mebli łazienkowych z kolekcji MURCIA

 

Współcześnie funkcjonalna aranżacja wnętrz jest niezwykle ważna. Na podstawie tego, jak mamy urządzone mieszkanie, możemy wiele powiedzieć o domownikach. Łazienka jest natomiast jednym z pomieszczeń, które ze względu na swój charakter, uwydatnia indywidualne cechy gospodarzy. Aranżując łazienkę myślimy przede wszystkim o tym, by było to dla nas miejsce, w którym możemy się odprężyć i zrelaksować. W tej sytuacji wydaje się jak najbardziej trafione stwierdzenie: „pokaż mi swoją łazienkę, a powiem ci kim jesteś”. Meble łazienkowe są jednymi z ważniejszych elementów wystroju. Bez różnicy, czy wybierzemy te matowe, czy na wysoki połysk, kierujmy się zawsze wysoką jakością produktu.

 

Autorką wpisu jest Małgorzata Lulczyk, pasjonatka ciekawych aranżacji i redaktorka bloga LazienkiABC.pl

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter