21 listopada 2022
MO-RE znaczy więcej

Zamień zwykłą łazienkę w swoją własną, intymną przestrzeń. Kolekcja MO-RE daje jeszcze więcej możliwości personalizacji zabudowy łazienkowej. W jej skład wchodzi kilkanaście modułowych elementów, które można dowolnie łączyć i zestawiać. Wybierz kilka z nich i stwórz łazienkę najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

Więcej możliwości

Kolekcja MO-RE powstała z myślą o użytkowniku. Nie narzuca gotowych rozwiązań, a zachęca do stworzenia własnej, unikalnej zabudowy. Wystarczy, że wybierzesz kilka gotowych elementów i połączysz je w spójną całość. O efekt nie musisz się martwić – meble są tak zaprojektowane, że każdy z modułów idealnie do siebie pasuje. Do wyboru są szafki z drzwiami lub szufladami, słupki, szafki zintegrowane z koszem na bieliznę, półki w formie otwartych kubików, blaty konglomeratowe i laminowane oraz dedykowane umywalki nablatowe i meblowe. Wystrój łazienki uzupełnią lustra, dostępne w trzech wariantach: kwadratowym, prostokątnym lub pod postacią ciekawej szafki lustrzanej, która posłuży za dodatkowe miejsce do przechowywania.

Więcej stylu

Dwa rodzaje frontów pozwalają na wiele kombinacji aranżacyjnych. W jednym z wariantów krawędzie frontów z kolekcji wykończono subtelnym frezowaniem, które nawiązuje do stylu klasycznego. Dedykowane im uchwyty TWIG występują w wersji jedno- lub dwupunktowej, w trzech opcjach kolorystycznych do wyboru: w chromie, czarnym macie lub złotym połysku. W zależności od potrzeb i preferencji, uchwyty dwupunktowe można zamontować poziomo lub pionowo. Ułatwią to fabrycznie przygotowane nawierty, które wskażą odpowiednie miejsca bez konieczności mierzenia. Uchwyty nie są częścią zestawu i należy dokupić je osobno. W zestawieniu z geometrycznym frezem na krawędziach mebli, uchwyty TWIG stworzą stylową i elegancką całość, która przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnych wnętrz z nutką tradycji.
Minimalistyczny charakter łazienki podkreślą gładkie fronty z uchwytem frezowanym. W tym wydaniu, to szafka i jej niezwykła funkcjonalność grają główną rolę. Jeśli zależy ci na subtelnej aranżacji, która nigdy nie straci na aktualności, zdecyduj się na meble w odcieniu białego matu.
Wyrazisty charakter łazienki uzyskasz decydując się na modny odcień czarnego matu lub awangardowy oranż bodega.

Większa funkcjonalność

Meble z kolekcji MO-RE oferują cały szereg rozwiązań, dzięki którym korzystanie z łazienki będzie jeszcze przyjemniejsze. Górne szuflady w szafkach podumywalkowych o konstrukcji DefraMax zostały tak zaprojektowane, by jednocześnie ukryć syfon, ale też zapewnić maksimum miejsca do przechowywania. Wyposażono je w system cichego domykania DefraSoftClose, metalowe, wzmocnione boki, a także stabilne prowadnice o udźwigu do 25 kg, które pozwalają na pełny wysuw szuflady i łatwy dostęp do jej wnętrza. Fronty mebli pokryto lakierem zarówno na zewnątrz, jak i od środka, co znacznie zwiększa ich trwałość oraz skutecznie zabezpiecza je przed odbarwieniem i wilgocią. Dzięki tym rozwiązaniom, meble z kolekcji MO-RE posłużą długie lata bez konieczności ich wymiany. Jeśli w tym czasie Twoje potrzeby się zmienią, bez problemu zmodyfikujesz zabudowę lub rozszerzysz ją o dodatkowe elementy.