1 października 2021
Modułowe meble łazienkowe. Ustawiaj, przestawiaj, zestawiaj

Znakomita jakość wykonania i duże możliwości konfiguracji na dowolnej powierzchni. Wykorzystaj pomysłowe sposoby łączenia szafek, kubików, blatów i umywalek. Poznaj możliwości pięciu kolekcji Defra Compose.

To da się zrobić! – takie słowa architekta wnętrz ucieszą każdego klienta po tym, jak opisze swoje potrzeby i oczekiwania związane z nową łazienką. Modułowe kolekcje Defra Compose – Senso, Flou, Como, Fonte, Granada, Murcia – otwierają pod tym względem bardzo ciekawe możliwości. Pozwalają pomysłowo i na wiele sposobów łączyć różne typy szafek i otwarte kubiki z blatami oraz umywalkami. Każda kolekcja jest pod tym względem bardzo elastyczna.

MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

Defra Compose to grupa 6 kolekcji mebli łazienkowych, z których każda cechuje się oryginalnym designem i przemyślaną linią, łączy je jednak jedna wspólna cecha – modułowość. Czym w zasadzie są meble modułowe? To zbiory szafek i elementów wykończeniowych, które z góry nie narzucają nam ich ustawienia i konfiguracji. Każda z szafek stanowi autonomiczny element, który można kupić pojedynczo lub połączyć z innymi meblami z kolekcji. Takie rozwiązanie daje pełną swobodę kompletowania poszczególnych elementów. Wybierasz to, co rzeczywiście jest ci potrzebne. Tworząc autorski set możesz być pewny, że wszystkie jego części składowe będą do siebie pasować i harmonijnie się ze sobą łączyć.

Każda z kolekcji Defra Compose oferuje szeroki wybór szafek w różnych rozmiarach, które wpiszą się zarówno w projekt małej łazienki, jak i dużego salonu kąpielowego. Szafki podumywalkowe i podblatowe, praktyczne słupki i kubiki – to bazowy zestaw modułowych kolekcji Defry. Z bogatego asortymentu marki do wybranego zestawu szafek bez problemu dobierzesz idealnie pasujący blat (laminowany lub konglomeratowy) oraz lustro i umywalkę. Wszystkie kolekcje dostępne są w kilku modnych wariantach kolorystycznych, co stanowi dodatkowe urozmaicenie podczas łączenia mebli w zestawy. Nikt przecież nie powiedział, że musisz zdecydować się tylko na jeden kolor! Wisienką na projektowym torcie jest możliwość wyboru uchwytów, idealnie pasujących do blatu lub armatury.

WYKOŃCZENIE MA ZNACZENIE

Funkcjonalność i komfort użytkowania mebli łazienkowych na co dzień mają kluczowe znaczenie. Kolekcje Defra Compose zostały zaprojektowane tak, by dawać duże możliwości personalizacji przestrzeni do przechowywania i jej organizacji zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

W zależności od powierzchni, jaką dysponujemy i naszych potrzeb pod jednym blatem łączyć można szafki o różnych funkcjonalnościach: otwarte lub zamykane; z półkami, szufladami lub ukrytym koszem na ubrania. Ważne jest nie tylko to co pod blatem, ale również to co na nim. Im dłuższy blat tym większa szansa na zaaranżowanie strefy dwustanowiskowej z dwoma umywalkami. A to nie wszystko! Do wykorzystania pozostaje przecież powierzchnia ścian, na której świetnie sprawdzą się wiszące słupki i kubiki. W większej łazience nie bójmy się optymalnie zagospodarować przestrzeni, stawiając np. szafkę w typie komody do przechowywania chemii, ręczników i większych kosmetyków. Projektując zabudowę meblową pamiętaj o detalach, takich jak kierunek otwierania szafek, systemy domykania ułatwiające użytkowanie i porządkujące drobiazgi organizery w szufladach.  

Kolekcje Defra Compose wyróżniają się eleganckim, ponadczasowym wzornictwem. Uwagę zwracają klarowne linie i proporcje, a kolory poszczególnych elementów dobrane są zgodnie ze współczesnymi trendami. Całość dopełnia wysoka jakość wykonania.