4 listopada 2021
Nowa kolekcja MO nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2022
 
Miło nam poinformować, że Jury branżowego konkursu „Diament Meblarstwa 2022” doceniło kolekcję MO zaprojektowanej przez Studio Politowicz dla marki Defra, przyznając jej statuetkę “Diament Meblarstwa 2022” w kategorii strefa łazienki, wyposażenie łazienki- klasa premium.
Konkurs Diament Meblarstwa to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży meblarskiej, tym bardziej cieszymy się, że Jury złożone z m.in. z ekspertów branżowych, dziennikarzy, architektów i projektantów wnętrz, doceniło walory tej wyjątkowej kolekcji.

Wyrazić siebie

Coraz częściej wymagamy tego, żeby to wnętrza dopasowały się do naszego stylu życia, a nie my – kompromisami – ograniczali nasze wymagania. Produkty oprócz funkcji czysto użytkowych, powinny ułatwiać nam życie, jednak chcemy także, aby wyrażały nas samych – naszą wyjątkowość, rytm życia, nasz własny styl. Dla tych osób (i nie tylko) powstała koncepcja mebli łazienkowych MO.

W skład kolekcji wchodzi zaledwie kilka brył-korpusów, do których możemy dopasować różne rodzaje frontów, bawiąc się formą, kolorem, stylem, czy dodatkami.

Możemy zestawiać ze sobą poszczególne meble, łączyć je ze sobą pod blatami, dopasowując je do potrzeb domowników i wymiarów łazienki. MO to także szeroki wybór umywalek meblowych i nablatowych. Zestawy możemy uzupełnić lustrami lub szafkami lustrzanymi w szerokiej gamie kolorystycznej.

Realna personalizacja

Kolekcja mebli MO poszerza dotychczasowe horyzonty w planowaniu przestrzeni łazienkowej, ponieważ nieograniczone możliwości konfiguracyjne nie dotyczą tylko samych brył meblowych.

W kolekcji są dostępne bowiem także autorskie, modułowe uchwyty i nóżki w kilku kolorach. Wystarczy dopasować je do wybranego frontu, stylu oraz zadecydować o ich rozmiarze. Uchwyty zbudowane z kilku elementów mogą występować w formie pojedynczej, jak i złożonej. Technologiczne dostosowanie mebli pozwoli na dowolność montażu na tym samym froncie jednopunktowego lub dwupunktowego uchwytu, także jako haczyków na ręcznik na korpusie mebla. Również w przypadku nóżek – będziemy mogli sami decydować o ich kolorze i umiejscowieniu – na jednym z mebli lub na wszystkich.

Poszczególne elementy będzie można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc oryginalne, niebanalne koncepty. Ich finalny kształt zależy tylko od naszej własnej inwencji.

Materiały

Kolekcja MO oprócz szerokich możliwości konfiguracyjnych, gwarantuje odpowiednie parametry jakościowe. Wysokiej klasy komponenty, odporny na eksploatację i wilgoć lakier światłoutwardzalny, poprawiające wygodę systemy, ergonomiczne proporcje brył i dodatków pozwolą na stworzenie łazienki na dokładną miarę jej użytkowników.