4 listopada 2021
Nowa kolekcja MO-RE nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2022
 
Miło nam poinformować, że Jury branżowego konkursu „Diament Meblarstwa 2022” doceniło kolekcję MO-RE zaprojektowanej przez Studio Politowicz dla marki Defra, przyznając jej statuetkę “Diament Meblarstwa 2022” w kategorii strefa łazienki, wyposażenie łazienki- klasa premium.
Konkurs Diament Meblarstwa to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w branży meblarskiej, tym bardziej cieszymy się, że Jury złożone z m.in. z ekspertów branżowych, dziennikarzy, architektów i projektantów wnętrz, doceniło walory tej wyjątkowej kolekcji.

Wyrazić siebie

Coraz częściej wymagamy tego, żeby to wnętrza dopasowały się do naszego stylu życia, a nie my – kompromisami – ograniczali nasze wymagania. Produkty oprócz funkcji czysto użytkowych, powinny ułatwiać nam życie, jednak chcemy także, aby wyrażały nas samych – naszą wyjątkowość, rytm życia, nasz własny styl. Dla tych osób (i nie tylko) powstała koncepcja mebli łazienkowych MO-RE.

W skład kolekcji wchodzi zaledwie kilka brył-korpusów, do których możemy dopasować różne rodzaje frontów, bawiąc się formą, kolorem, stylem, czy dodatkami.

Możemy zestawiać ze sobą poszczególne meble, łączyć je ze sobą pod blatami, dopasowując je do potrzeb domowników i wymiarów łazienki. MO-RE to także szeroki wybór umywalek meblowych i nablatowych. Zestawy możemy uzupełnić lustrami lub szafkami lustrzanymi w szerokiej gamie kolorystycznej.

Realna personalizacja

Kolekcja mebli MO-RE poszerza dotychczasowe horyzonty w planowaniu przestrzeni łazienkowej, ponieważ nieograniczone możliwości konfiguracyjne nie dotyczą tylko samych brył meblowych.

W kolekcji są dostępne bowiem także autorskie, modułowe uchwyty i nóżki w kilku kolorach. Wystarczy dopasować je do wybranego frontu, stylu oraz zadecydować o ich rozmiarze. Uchwyty zbudowane z kilku elementów mogą występować w formie pojedynczej, jak i złożonej. Technologiczne dostosowanie mebli pozwoli na dowolność montażu na tym samym froncie jednopunktowego lub dwupunktowego uchwytu, także jako haczyków na ręcznik na korpusie mebla. Również w przypadku nóżek – będziemy mogli sami decydować o ich kolorze i umiejscowieniu – na jednym z mebli lub na wszystkich.

Poszczególne elementy będzie można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc oryginalne, niebanalne koncepty. Ich finalny kształt zależy tylko od naszej własnej inwencji.

Materiały

Kolekcja MO-RE oprócz szerokich możliwości konfiguracyjnych, gwarantuje odpowiednie parametry jakościowe. Wysokiej klasy komponenty, odporny na eksploatację i wilgoć lakier światłoutwardzalny, poprawiające wygodę systemy, ergonomiczne proporcje brył i dodatków pozwolą na stworzenie łazienki na dokładną miarę jej użytkowników.