22 września 2015
Nowości Defry na targach Cersaie 2015

Podobnie jak w poprzednich latach, w Bolonii zaprezentujemy  wiele nowości produktowych, wyróżniających się nowoczesnym designem oraz wysoką  jakością. Wśród mebli łazienkowych swoją premierę będą miały nasze nowe kolekcje: IMMU i SPACE.

SPACE / NOWOŚĆ NA CERSAIE 2015

Kolekcja, która swoją magię najlepiej prezentuje w przestronnych łazienkach. Magię, która kryje się w bryłach i materiałach. Duże formy mebli dzięki proporcjom są delikatne, jakby zawieszone w przestrzeni. Cienką ramę okalającą meble tworzy zabarwiona na czarno płyta SWISSCDF uszlachetniona wielowarstwową powłoką filmów melaminowych. Ta naturalna, drewnopochodna płyta jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania oraz wodę.
Space wyznacza nowy trend w projektowaniu mebli łazienkowych. Inspiracji do powstania kolekcji dostarczył Dawid Bowie utworem „Space Oddity”
Projekt: Magdalena Garncarz i  Szymon Hanczar oraz Dział Rozwoju Produktu marki Defra

IMMU/ NOWOŚĆ NA CERSAIE 2015

IMMU to kolekcja pełna lekkości i powietrza. Minimalistyczną bryłę mebla tworzą : delikatna czarna, aluminiowa podstawa, lakierowana, satynowa szafka oraz elegancka umywalka. Przestrzenność kolekcji IMMU podkreślają metalowe lustra Tafla, zaprojektowane przez Oskara Zietę w technologii FIDU. FIDU to proces „nadmuchiwania” metalu. Ostateczny forma jest wynikiem odpowiedniego wycięcia metalu, poziomu zastosowanego ciśnienia oraz anizotropii kształtowania się materiału.
IMMU na parkiecie Nazdaq oznacza wartość, a w naszym znaczeniu to kolekcja, który poprawia krążenie limfy w organizmie.
Projekt: Magdalena Garncarz i  Szymon Hanczar oraz Dział Rozwoju Produktu marki Defra