11 sierpnia 2014
OP-ARTY finalistą konkursu Dobry Wzór 2014

Kolekcja mebli łazienkowych OP-ARTY marki Defra – zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego konkursu Dobry Wzór 2014 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, tym samym znajdując się w gronie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów najwyższej jakości.

Seria mebli łazienkowych OP-ARTY inspirowana latami sześćdziesiątymi, powstała we współpracy z młodymi projektantkami: Olgą Mężyńską oraz Mileną Wójcik. Ta niecodzienna propozycja dla osób stawiających na indywidualizm i elegancję, wzbudziła również ogromne zainteresowanie podczas tegorocznych Nowojorskich Targów Mebli Współczesnych ICFF.

Konkurs DOBRY WZÓR istnieje na rynku od 1993 roku i jest pierwszą polską nagrodą za wzornictwo. Od samego początku, stałym elementem konkursu jest monitoring polskiego rynku. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przez trzy miesiące wyszukują i oceniają pod kątem jakości wzorniczej dostępne na rynku produkty i usługi – najciekawsze uzyskują nominację w konkursie. Następnie międzynarodowe jury wybiera najlepszy produkt, oceniając go min. pod względem designu, jakości i funkcjonalności.

Wyniki tej edycji konkursu poznamy na uroczystej gali 23 października 2014 r.