2 lipca 2024
Podsumowujemy pół roku cyklu spotkań z projektantami w Deftrans

Ostatnie sześć miesięcy to czas intensywnych szkoleń dla projektantów wnętrz, którzy na co dzień współpracują z naszymi markami. Każde spotkanie to czas intensywnej nauki, inspiracji i integracji. 

Szkolenia produktowe 

Podczas każdego szkolenia uczestnicy mieli okazję dokładnie zapoznać się z naszą szeroką ofertą mebli łazienkowych i kuchennych. Prezentowaliśmy najnowsze kolekcje na ekspozycji w Miliczu, omawialiśmy różnice między komponentami mebli oraz różnorodne technologie produkcyjne. Projektanci mieli możliwość bezpośredniego porównania poszczególnych produktów, co pozwoliło im lepiej zrozumieć unikalne cechy i zastosowania mebli. Wiedza zdobyta w trakcie tych warsztatów pozwoli na tworzenie jeszcze bardziej dopasowanych i funkcjonalnych aranżacji łazienek.

tw

Zwiedzanie zakładu produkcyjnego

Szkolenie było również okazją do odwiedzin naszego zakładu produkcyjnego w Odolanowie. Uczestnicy mogli poznać cały cykl produkcji mebli łazienkowych, obserwować pracę naszych specjalistów i zapoznać się z nowoczesnym parkiem technologicznym. Zespół technologów przekazał gościom szczegółową wiedzę na temat procesu powstawania mebli, co pozwoliło projektantom lepiej zrozumieć specyfikę produktów. Ta część szkolenia była nie tylko edukacyjna, ale również inspirująca – projektanci mieli możliwość przekonania się, jak pasja do tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli przejawia się na każdym etapie powstawania.

tw

Fabryka przyjazna naturze

Nasi goście mogli też przekonać się, w jaki sposób udało nam się pogodzić produkcję mebli z zaangażowaniem w ochronę środowiska naturalnego. Działający w naszej firmie system CEFLA TIF-40 ograniczający emisję LZO, nowoczesna spalarnia odpadów, certyfikat FSC, segregacja odpadów, redukcja do minimum wkładów styropianowych, elektroniczny obieg dokumentów – to tylko część z naszych działań, które realnie przyczyniają się do optymalizacji produkcji, aby była jak najmniej inwazyjna dla natury.

Kultura i oświata

Czas szkoleń to również poznawanie filozofii działania naszej firmy – zarówno w teorii, jak i praktyce. Naszych gości zaprosiliśmy do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego, który mieści się w dawnej milickiej fabryce szklanych bombek i jest częścią Deftrans. Projektanci zwiedzili industrialne wnętrza, a także Muzeum Bombki i Galerię Druha Bolka. Uczestnicy szkoleń mieli również okazję zobaczyć wnętrza Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren (również będącej częścią Deftrans), która w nowoczesny sposób przekazuje wiedzę i uczy umiejętności przyszłości, łącząc funkcje dydaktyczne z funkcjami wychowawczymi i opiekuńczymi.

tw

Podziękowania i plany na przyszłość

Dziękujemy wszystkim projektantom, którzy wzięli udział w tych spotkaniach. Ich zaangażowanie, pytania i uwagi były dla nas cennym źródłem informacji i motywacji do dalszego rozwoju. Już teraz planujemy kolejne edycje szkoleń, w których będziemy kontynuować dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że wspólna edukacja i współpraca przyniosą korzyści zarówno naszej marce, jak i projektantom, którzy razem z nami tworzą wyjątkowe wnętrza łazienek.