21 lipca 2017
REKOMENDACJA DOBRY WZÓR DLA GUADIXa

Instytut Wzornictwa Przemysłowego co roku, organizując konkurs Dobry Wzór, wyszukuje i nagradza najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. W tym roku do konkursu zaproszono 175 produktów i usług, wśród których znalazła się kolekcja mebli łazienkowych GUADIX marki Defra.

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku, a do uczestnictwa w nim zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu, jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

REKOMENDACJA DLA KOLEKCJI GUADIX
Zaproszenie, jakie do udziału w tegorocznej, 24. edycji Konkursu, otrzymała kolekcja GUADIX, marki Defra jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i stanowi docenienie naszych starań, by produkty marki spełniały najwyższe standardy projektowe i technologiczne.

Tym bardziej, że wyróżniona tytułem Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2017 kolekcja GUADIX jest jedyną, pełną kolekcją mebli łazienkowych, uhonorowanych zaproszeniem do konkursu.

Kolekcja GUADIX zachwyca nowoczesną formą. Proste bryły doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Kolekcja wykonana jest z płyty MDF o podwyższonych parametrach jakościowych. Jest w całości lakierowana, co zwiększa trwałość mebli, a matowe wykończenie dwóch popularnych kolorów – białego i grafitowego – wyróżnia ją spośród oferty znajdującej się na rynku. Komfort użytkowania podnoszą systemy DefraSoftClose oraz DefraPlatinium.

O KONKURSIE
Celem Konkursu Dobry Wzór jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

Zgłoszone do konkursu produkty oceniane są wg kilku kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ergonomiczne i wartości dodatkowe, wyróżniające produkt – innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania. Z roku na rok poziom zgłoszonych wzorów jest niezwykle wysoki, a decyzja o zakwalifikowaniu produktu do finału trudna.