20 czerwca 2018
SENSO i FLOU na Nocy z Design_em

Już w piątek, 22 czerwca, podczas jubileuszowej 10 Nocy z Designem we wrocławskim Domarze swoje nowości wzornicze zaprezentuje wiele polskich i zagranicznych firm meblowych, a wśród nich i DEFRA, marka mebli łazienkowych.  Nasze najnowsze kolekcje FLOU i SENSO wystawimy wspólnie z firmą MAX FLIZ, a obejrzeć je będzie można na poziomie 0 Galerii Wnętrz DOMAR.

Noc z Designem jest najważniejszym wydarzeniem kulturalnym, związanym  z wyposażeniem wnętrz we Wrocławiu. W ciągu  9 lat swoje propozycje na efektowne i funkcjonalne urządzanie domów i mieszkań zaprezentowało wiele krajowych i światowych firm meblowych, projektantów i architektów wnętrz. Pokazywane były zarówno retrospektywne wystawy doskonałego, polskiego designu, jak i najnowsze produkty, które niejednokrotnie swoją premierę miały podczas Nocy z Designem.

Gościem specjalnym tegorocznej 10. jubileuszowej Nocy z Designem będzie mistrz światowego designu Alessandro Mendini a roli Art Dyrektora podjęła się Dorota Koziara – wybitna polska projektantka od lat pracująca w Mediolanie. Noc z Designem to okazja do przyjrzenia się dorobkowi polskiego wzornictwa na przestrzeni dziesięcioleci. Zobaczymy zarówno prace młodych polskich artystów – Agnieszki Bar, Tomka Augustyniaka czy Bartka Mejora jak i klasyków – Romana Modzelewskiego i Rajmunda Hałasa. Dla gości jubileuszowej Nocy z Designem przygotowano także warsztaty i pokazy specjalne.

Jedną z atrakcji Nocy z Designem będzie prezentowana wspólnie z salonem Max Fliz wystawa DefraTopNew2018, pokazująca najnowsze kolekcje mebli łazienkowych marki Defra – FLOU i SENSO.

„Wyjątkowy styl, doskonała funkcjonalność i niebywała wygoda użytkowania mebli FLOU i SENSO z pewnością urzekną gości Nocy z Designem. Możliwość zaprezentowania naszych kolekcji podczas tego wydarzenia to nie tylko świetna okazja, by pochwalić się naszymi nowościami, ale również, by spotkać się z klientami i poznać ich opinie na temat współczesnych mebli łazienkowych.

Zaproszenie do uczestnictwa w jubileuszu przyjęliśmy z ogromną radością, szczególnie, że nie jest to pierwszy raz, kiedy prezentujemy nasze propozycje ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań do łazienek. W 2014 roku pokazywaliśmy propozycje mebli łazienkowych, zaprojektowane wspólnie ze studentami Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu w ramach projektu „Mała jednostka mieszkalna” 13. edycji Programu Edukacyjno-Projektowego, a w 2016 swoją prapremierę miała Dziecięca Łazienka, zaprojektowana we współpracy ze studentami wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych pod kierownictwem Magdaleny Kasprzycy i Szymona Hanczara, zainspirowanych pracami i wyobraźnią dzieci ze Szkoły Podstawowej im. A. Lindgren w Miliczu. Za każdym razem zainteresowanie naszymi wystawami było ogromne. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziemy uczestników Nocy.” – mówi Katarzyna Świętek, Dyrektor Marki firmy Deftrans. 

Zapraszamy na 10. edycję Nocy z Designem

22 czerwca, godz. 19.00

Salon Max Fliz, poziom 0

Galeria Wnętrz Domar
ul. Braniborska 14