Kwiecień 10, 2019

SENSO WYRÓŻNIONE PO RAZ DRUGI

Zmysłowa kolekcja SENSO zachwyca po raz kolejny! Tym razem jurorów konkursu Łazienka – Wybór Roku 2019, którzy przyznali jej zaszczytne wyróżnienie. To uznanie dla stylu, oryginalności i funkcjonalności naszych mebli z kolekcji SENSO.

Kolekcja SENSO wyrózniona Diamentem Meblarstwa i Łazienka - Wybór Roku

SENSO to zmysłowe połączenie trwałych lakierów w atrakcyjnych kolorach – białym i grafitowym połysku i matowym fiolecie soho, połączonych z pięknem dekoru. To, co zwraca uwagę to precyzyjnie wyfrezowany, horyzontalny uchwyt, podkreślający formę mebla.  To zza jego wygodnego otworu prześwituje drewnopodobny dekor, dodając meblom charakteru i elegancji.  No i wygląd – bo szafki podumywalkowe i szafki z blatem sprawiają wrażenie jednoszufladowych, ale… takie nie są!

Wyjątkowość mebli SENSO

Najbardziej wyjątkowe SENSO jest wewnątrz. Szafki podumywalkowe i szafki z blatem ukrywają bowiem dodatkową, wewnętrzną szufladę, doskonałą do przechowywania najczęściej używanych kosmetyków i akcesoriów. Są wygodnie otwierane za pomocą systemu Push To Open, a dzięki wyposażeniu ich w organizer DefraIN lub zestaw eleganckich wkładów DefraBOX wszystkie umieszczone w nich kosmetyki zawsze mają swoje, określone przez Ciebie, miejsce.

 

Szuflady wyposażone są w nowoczesne prowadnice DefraSLIM, których udźwig wynosi 35 kg. Prowadnice DefraSLIM są znacznie węższe od stosowanych w meblach łazienkowych, przez co nasze szuflady mają większą powierzchnię przechowywania, a dzięki pełnemu wysuwowi, nawet najdalsze zakamarki są łatwo dostępne.

Doskonałe do każdej łazienki

Dwa rodzaje słupków pozwalają na umieszczenie ich nawet w małej łazience. Głębokie słupki to olbrzymia przestrzeń do przechowywania wszystkiego, co w łazience niezbędne, począwszy od ręczników, a skończywszy na papierze toaletowym. Płytkie ale szersze słupki pomieszczą prawie tyle samo, a znacznie łatwiej jest z nich wyjmować potrzebny w danej chwili produkt. No i zmieszczą się nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Kolekcja SENSO | marka Defra

Zachwycają też od wewnątrz

Jakie jeszcze elementy zachwyciły ekspertów? Zapewne były to szklane półki o regulowanej wysokości i grafitowe wnętrze szafek, które dodają elegancji, a jednocześnie są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Nie zapominajmy o szufladach i drzwiach, które zamykają się cicho i łagodnie, dzięki systemowi Soft Close.

Wyróżniki SENSO

Jak opisać więc tę wyjątkową kolekcję? Meble łazienkowe Meble łazienkowe SENSO to komfort i precyzja wykonania, piękno i wyjątkowy styl, funkcjonalność i wygoda użytkowania.  A do tego dwa wyróżnienia na przestrzeni kilku miesięcy – Diament Meblarstwa 201 i Łazienka – Wybór Roku 2019.

Aż tyle w jednej kolekcji, dla piękna Waszej łazienki, jej wygody i praktyczności.

Koniecznie wypróbujcie!

Interesujesz się wystrojem wnętrz? Chcesz nadążać za trendami? Planujesz remont łazienki?
Zapisz się na newsletter