4 kwietnia 2014
Sukces marki Defra na XII targach grupy PSB

W dniach 19-20 marca 2014 roku marka Defra uczestniczyła w XII branżowych targach grupy PSB.

Wzorem poprzedniego roku ekspozycja mebli łazienkowych zdobyła uznanie kontrahentów odwiedzających targi, a zaprezentowane nowości wzbudziły niezwykle pozytywne i entuzjastyczne reakcje. To tylko kolejne potwierdzenie, że Defra – marka wprowadzona na polski rynek ponad rok temu, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem rynku mebli łazienkowych.

Największą popularnością cieszyły się premiery produktowe, m.in. kolekcja mebli podwieszanych LINES w bardzo modnym ostatnio kolorze cappuccino z intrygującymi, przecinającymi się frezami dedykowana nowoczesnym wnętrzom oraz kolekcje SOLEI i TERRA wzbudziły, szczególnie dzięki ciekawej w formie umywalce ceramicznej FALCO. Amatorom drewnianych mebli łazienkowych marka Defra zaproponuje w tym roku wyjątkową kolekcję BARREL z masywną w formie ceramiczną umywalką ISOLE.

Nowe odsłony znanych już kolekcji mebli Defra, wzbudziły nie mniej pozytywne opinie – kolekcja FONTE w oryginalnym dekorze azimuth, kolekcja OLEX w energetycznym wydaniu kolorystycznym – purpurze połysk oraz MURCIA w soczystej czerwieni już niebawem trafią na ekspozycje salonów łazienkowych. 

Udział w targach PSB okazał się sukcesem i udanym debiutem tegorocznych nowości Defra, co niewątpliwie przełoży się na dynamiczny rozwój marki. Słowa uznania to najlepszy dowód na to, że partnerzy i klienci doceniają naszą zróżnicowaną i ciekawą ofertę.