7 czerwca 2017
NAGRODA MUST HAVE DLA KOLEKCJI OP-ARTY

Must have to plebiscyt, w którym eksperci zaproszeni przez organizatorów wyróżniają najlepsze polskie wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów, odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. Must have to swego rodzaju rekomendacja konsumencka – wyróżniony przedmiot warto mieć.

Cieszymy się, że nasza kolekcja OP-ARTY zyskała uznanie ekspertów. Defra od lat projektuje meble, które ze względu na ponadczasowe wzornictwo, staranność wykonania, modny dobór kolorystyki i zwracanie dużej uwagi na detale, cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. W OP-ARTY wzrok przyciągają ciekawe zestawienie kolorów, charakterystyczny kształt nóżek i niecodzienna forma mebli, inspirowana latami 60tymi. To kolekcja, która odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników łazienek, którzy poza aspektem funkcjonalnym, oczekują od przestrzeni łazienkowej estetyki i niepowtarzalnego charakteru.

Do tegorocznej edycji plebiscytu MUST HAVE zgłoszonych zostało 350 produktów, z których Rada Ekspertów przyznała znak jakości MUST HAVE 75 produktom, w tym kolekcji OP-ARTY! W skład Rady Ekspertów wchodzą dziennikarze i specjaliści z zakresu wzornictwa. Pełna lista ekspertów dostępna jest na stronie: http://musthave.lodzdesign.com/pl/rada-ekspertow/