30 września 2014
Udany debiut marki Defra na targach CERSAIE 2014

Targi CERSAIE to najważniejsze wydarzenie branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek, które zgromadziło w tym roku ponad 100 tys. zwiedzających. Wśród blisko tysiąca wystawców z 39 krajów obecne były debiutujące i znane marki. Tegoroczna impreza zorganizowana z dużym rozmachem, zgromadziła najciekawszych producentów i wyznaczyła wiele interesujących trendów.

Odwiedzający targi mogli zobaczyć na 60-metrowej ekspozycji marki Defra, 19 kolekcji mebli łazienkowych. Dzięki zróżnicowanej ofercie, wystawa już od pierwszego dnia wzbudzała ogromne zainteresowanie i pozytywne reakcje odwiedzających. Targi w Bolonii dały możliwość zaprezentowania wielu nowości dotychczasowym partnerom firmy oraz nawiązanie wielu nowych kontaktów biznesowych, w tym przede wszystkim z Włoch, USA oraz obiecujących rynków wschodnich.

Znakomite recenzje zbierały tegoroczne nowości: kolekcja LINES która zachwycała matowym lakierem w kolorze macchiato oraz przecinającymi się liniami, kolekcja OLEX  w elektryzującym wybarwieniu – purpura połysk oraz finalista konkursu Dobry Wzór 2014: kolekcja OP-ARTY. Spośród mebli drewnianych pozytywne opinie zebrały kolekcje: MALMO i zaprezentowana po raz pierwszy EPOQUE. Jednak największym powodzeniem i zainteresowaniem cieszyła się wyjątkowa premiera: kolekcja ZIRCO, z efektownymi, geometrycznymi frontami 3D, które idealnie wpisują się z tegoroczne trendy.

To kolejny targowy sukces marki Defra w tym roku. Po targach designu ICFF w Nowym Jorku oraz Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie, targi CERSAIE były bez wątpienia istotnym elementem promocji bieżącej oferty marki.