14 września 2015
UDANY UDZIAŁ DEFTRANSU W TARGACH MTM W OSTRÓDZIE

Firma Deftrans zaprezentowała podczas Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie szeroką gamę mebli łazienkowych z portfolio marki DEFRA oraz premiery mebli kuchennych z portfolio marki DEFTRANS.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe komody wraz z przestrzennymi kubikami, które zaskakiwały różnorodnością lakierów i dekorów. W prezentowanych meblach łazienkowych uwagę zwracała kolekcja ZOLO z oryginalnymi frezowanymi uchwytami i zaokrąglonymi krawędziami.

Wśród zestawów kuchennych największą popularnością cieszyła się kolekcja CONCEPT, wykonana z płyt imitujących beton, w odcieniach grafitu i delikatnej szarości. Betonowa stylistyka mebli to odpowiedź na aktualny wnętrzarski trend surowości i naturalności nie tylko w przestrzeniach łazienkowych. Styl naturalny reprezentowała kuchnia NATURAL wykonana z płyty złoty dąb. Prosta, harmonijna bryła oraz delikatne uchwyty podkreślają piękną strukturą dekoru, która wygląda jak gęsto wypełniony słojami fragment drzewa.

Nasze propozycje przypadły do gustu klientom zarówno sieciowym, hurtowym, jak i detalicznym. Uwagę zwiedzających zwróciły przede wszystkim nasze nowe propozycje mebli kuchennych oraz bardzo zróżnicowana stylistycznie oferta mebli łazienkowych – podsumowuje udział w Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie Łukasz Kozyrski, dyrektor ds. sprzedaży krajowej w firmie Deftrans.