Sierpień 7, 2018

URZĄDZANIE MAŁEJ ŁAZIENKI. JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTAĆ DOSTĘPNY METRAŻ?

“Małe jest piękne” – to zdanie najlepiej oddaje charakter małej łazienki. Choć bardzo często wydaje nam się, że nie ma możliwości urządzenia małej łazienki w sposób funkcjonalny, a zarazem atrakcyjny wizualnie, to jednak jest to możliwe!

 

Nie jest odkryciem stwierdzenie, że o naszym dobrym samopoczuciu decyduje także wystrój wnętrza, w którym przebywamy. Niezależnie od możliwości finansowych właścicieli, łazienka powinna być miejscem, w którym miło rozpoczynamy i kończymy dzień. To przecież tutaj relaksujemy się i przygotowujemy do kolejnych wyzwań.

Dlatego tak naprawdę już przy niewielkim nakładzie finansowym możemy pomyśleć o urządzeniu małej łazienki w bloku ciekawie i z funkcjonalnie rozmieszczonymi sprzętami.

 

Mała łazienka może być funkcjonalna – urządzanie małej łazienki w kilku krokach!

Mała łazienka nie jest misją niewykonalną! Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych zasad i gotowe – nasza łazienka będzie robiła wrażenie:

  • Zachowajmy odpowiednie odległości pomiędzy sprzętami. No właśnie, jakie powinny one być?
  • Zastanówmy się, czy w przypadku małej łazienki zawsze jesteśmy skazani na prysznic? Może to właśnie wanny asymetryczne pomogą zagospodarować problematyczny obszar i zaoszczędzić trochę miejsca w małej łazience?
  • Jakie sprawdzone rozwiązania pozwolą nam optycznie powiększyć wnętrze?

Na te i wiele innych pytań z pewnością znajdziecie odpowiedź w poniższym filmiku przygotowanym przez ekipę Łazienkaplus. Zapraszamy do oglądnięcia!

 

 

Zobacz także inne porady z naszego Bloga:

Zapisz się na newsletter

newsletter templates powered by FreshMail