16 kwietnia 2020
Wyróżnienie dla GUADIXA

Kolekcja GUADIX marki DEFRA została wyróżniona w tegorocznej, XIX edycji konkursu Łazienka – Wybór Roku 2020, organizowanego przez magazyn branżowy Łazienka i portal Ryneklazienek.pl. Jury Konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Taki skład kapituły Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z uzyskanego wyróżnienia.

Wyjątkowy charakter kolekcji Guadix podkreślają frezowania oraz matowe lakierowanie. Guadix to nie tylko elegancki wygląd. Wysoka jakość wykonania szafek oraz zastosowanych komponentów jest potwierdzeniem, że PIĘKNO TO SUMA DETALI.

Dziękujemy Jury Konkursu za uznanie i wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu.

Guadix- subtelny minimalizm

Kolekcja Guadix marki Defra to idealna propozycja dla wielbicieli minimalizmu i nowoczesności. Swoją elegancję zawdzięcza charakterystycznym frezowanym frontom, które pełnią rolę uchwytów nie zaburzając formy mebli. Dopełnieniem jest zastosowanie matowego wykończenia idealnie komponującego się z meblami, które w całości tworzy niepowtarzalny efekt.

Co wyróżnia kolekcję?

Szafki łazienkowe Guadix to jakość w każdym detalu. Fronty oraz korpusy szafek zostały wykonane z trwałej płyty MDF, frezowanej pod kątem 45 stopni dodając tym samym niezwykłego charakteru. Meble Guadix dostępne są trzech kolorach: niebanalnym burgundzie, w tradycyjnej bieli oraz w uniwersalnym graficie. Dodatkowym atutem jest odporny na promieniowanie lakier UV. Wewnątrz mebli również zadbano o detale. Estetyczne szklane półki z możliwością regulacji idealnie komponują się z grafitowym wnętrzem szafki.

Projektanci nie zapomnieli również o eleganckim wykończeniu wnętrza.Komfort korzystania z mebli podnosi zastosowana w nich smukła prowadnica DefraSlim z pełnym wysuwem, pozwalająca na komfortowy dostęp do najgłębszych przestrzeni szuflad. Zastosowany system SoftClose zapewnia ciche i łagodne domykanie drzwi i szuflad. Szafki pod umywalkę wyposażono w praktyczny organizer DefraIn pozwalający dobrze wykorzystać przestrzeń szuflad utrzymując ład i porządek wśród akcesoriów łazienkowych i kosmetyków.Kolekcja Guadix marki Defra to idealnie wypełnienie nowoczesnej przestrzeni łazienkowej. Swoim minimalizmem, charakterystycznym frezowaniem oraz doborem kolorystyki intryguje i ciekawi każdego, kto docenia prostotę w minimalistycznych detalach.