Blog

Chcesz urządzić piękne wnętrze? Szukasz pomysłu na wygodną aranżację? Zajrzyj na nasz blog i zainspiruj się!

wilgoć w łazience

Łazienka jest miejscem w którym nie można uniknąć wilgoci. Praktycznie każda czynność wymaga od nas użycia wody. Para powstająca w wyniku kąpieli wnika w ściany i sufit. Żeby zapobiegać rozwojowi pleśni czy grzyba, powinniśmy odpowiednio zabezpieczyć łazienkę. 

Sierpień 21, 2018
rośliny do łazienki

Myślisz nad dodatkami do swojej łazienki? Płytki, meble i armatura zostały już wybrane, lecz pomieszczeniu czegoś brakuje? Możesz je ocieplić kolorowymi ręcznikami, fantazyjnymi mydelniczkami lub… roślinami doniczkowymi. Nawet nie myśl o sztucznych, kurzących się imitacjach! Postaw na gatunki, które lubią wilgotne wnętrza.

Sierpień 16, 2018
aranzacja-ryaJak urządzić małą łazienkęsunek-techniczny - zobacz film!

“Małe jest piękne” – to zdanie najlepiej oddaje charakter małej łazienki. Choć bardzo często wydaje nam się, że nie ma możliwości urządzenia małej łazienki w sposób funkcjonalny, a zarazem atrakcyjny wizualnie, to jednak jest to możliwe!

Sierpień 7, 2018
grzejnik łazienkowy

Wygląd łazienki wcale nie musi być nudny. Wystarczy wprowadzić do wnętrza choćby jeden nietypowy element i zupełnie zmienia się jego charakter. Takim elementem może być grzejnik łazienkowy o niekonwencjonalnym wyglądzie.

Lipiec 31, 2018

  Każdy dekorator i architekt wnętrz wie, że duża pomieszczenie daje duże możliwości. Tak jest też z łazienkami. Nieduże wnętrze łazienki pozwala na umieszczenie w nim jedynie najpotrzebniejszych elementów, ale duży metraż łazienki, to zupełnie inna bajka. Czas porozmawiać o salonie kąpielowym!

Lipiec 19, 2018

Wśród trendów modowych w łazience króluje wiele różnych aranżacji. Główny z nich to minimalizm, który wybierany jest najczęściej, a to oznacza dominację bieli. Grafitowe meble łazienkowe to stylizacja, która w ostatnich latach zyskuje coraz więcej fanów i dogania białe aranżacje. Jest to odważne połączenie, które wybierane jest przez klientów, nie bojących się zaskakiwać. Ciemne meble […]

Lipiec 11, 2018

Architektura wnętrz wciąż się zmienia. Jeśli chodzi o wyposażenie i wystrój łazienki, w ostatnim czasie na topie jest drewno. Materiał ten, choć wygląda pięknie, nie zawsze jest praktycznym rozwiązaniem. Czy nadaje się do łazienki?   W myśl najnowszych trendów Rynek wnętrzarski stopniowo odchodzi od wszechobecnej surowości i wraca do korzeni (dosłownie!). W nowoczesnych mieszkaniach przestaje […]

Czerwiec 27, 2018

Jeśli zmieniasz właśnie wystrój swojej łazienki lub dopiero urządzasz ją w nowym lokum, na pewno potrzebujesz inspiracji i pomysłów. Być może obowiązująca obecnie moda mieszkaniowa pomoże Ci znaleźć koncepcję na to, jak powinna wyglądać po skończeniu prac Twoja łazienka.

Czerwiec 22, 2018

Meble łazienkowe są jednymi z ważniejszych elementów jej wystroju. Współczesne i funkcjonalne wnętrze nie może się wręcz bez nich obyć. Szafki i słupki, odpowiedzialne za uporządkowanie przestrzeni, są także niezaprzeczalnym elementem dekoracyjnym. To właśnie dzięki nim wygląd łazienki tak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.

Czerwiec 5, 2018
łazienka dla całej rodziny

Niełatwo jest przystępować do codziennej toalety, jeżeli w kolejce do jednej łazienki ustawia się kilka osób. Częściowo wynika to z tego, że przynajmniej dwie osoby chcą skorzystać z łazienki jednocześnie, jak choćby rano przed wyjściem do szkoły czy pracy. Problem potęguje jednak zła organizacja przedmiotów, które w łazience się znajdują. Odmienne spojrzenie na jedno pomieszczenie […]

Maj 21, 2018
Zapisz się na newsletter

newsletter templates powered by FreshMail