23 marca 2017
Nowe kolekcje Defra na Meble Polska

Na targach Meble Polska Defra pokazała najnowsze kolekcje mebli łazienkowych i kuchennych o nowoczesnym wzornictwie, ciekawej kolorystyce, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nie zabrakło funkcjonalnych rozwiązań do małych łazienek i estetycznych szafek do przechowywania łazienkowych akcesoriów i kosmetyków oraz mebli kuchennych i pokojowych.

NOWOŚCI W OFERCIE DEFRA

Wśród nowości, prezentowanych podczas targów znalazły się

  • kolekcja MATRIX – smukła szafka podumywalkowa, uzupełniona o dedykowaną umywalkę, doskonała do małych łazienek. Szafka z kolekcji Martix została pokazana w 3 wersjach: ECO – w białym nielakierowanym kolorze płyty ze smukłym uchwytem, STANDARD – w dębie monumentalnym z uchwytem oraz PREMIUM – w białym lakierze, otwieraną za pomocą systemu Puch-To-Open.
  • kolekcja EASY – intrygujące połączenie najmodniejszego dekoru dębu monumentalnego z białą płytą, które nadają meblom lekkości i finezyjności. Kolekcja składa się z oryginalnej szafki podumywalkowej z odkrytymi półkami i zamkniętymi szafkami, z wysokiego słupka na nóżkach lub cokole, który przyciąga wzrok atrakcyjnymi przeszkleniami frontów szafek oraz  z szafki lustrzanej z funkcjonalnymi bocznymi półkami.
  • kolekcja DECO – w modnym dekorze buku truflowego przyciąga wzrok parabolicznym kształtem frontu szafki, a w połączeniu ze smukłą linią umywalki ARC z misą w kształcie łezki tworzy spójną całość, która będzie ozdobą każdej łazienki. Niezwykły kształt brył podkreślają eleganckie chromowane uchwyty, zaś komfort codziennego użytkowania zwiększają systemy cichego domykania DefraSoftClose i prowadnice  o podwyższonym standardzie, które gwarantują płynne przesuwanie i wysoką stabilność.

NOWE ODSŁONY ZNANYCH KOLEKCJI

W trakcie targów Meble Polska pokazaliśmy również znane meble marki Defra, ale w nowych intrygujących odsłonach kolorystycznych:

  • OP-ARTY w klasycznym połączeniu satynowej lakierowanej bieli korpusu z czarnymi nóżkami,
  • stylowa GRANADA wykonana w dekorze dąb złoty, zestawionym z czarną szklaną umywalką i nowymi czarnymi uchwytami,
  • FONTE w modnym truflowym błyszczącym kolorze lakieru
  • GUADIX z uzupełniającymi kolekcję podwieszanymi niskimi słupkami i komodami, z dodatkowym blatem, dzięki któremu wszystkie niezbędne kosmetyki i akcesoria są zawsze pod ręką, tworząc ozdobę łazienki.

MEBLE KUCHENNE I POKOJOWE

Podczas targów pokazaliśmy również nowe propozycje  nowoczesnych mebli kuchennych, w dwóch aranżacjach i ciekawych zestawieniach kolorystycznych – do małej kuchni dla singla i do przestronnej kuchni dla rodziny.

Nowością w ofercie Defry są pojemne komody i regały na nóżkach, w atrakcyjnych połączeniach kolorów i dekorów: satynowej bieli z ciepłym dębem złotym. To oferta, która doskonale pasuje zarówno do pokojów dziennych, sypialni, jaki i pokojów dziecięcych.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z targów Meble Polska 2017.