23 marca 2017
Nowości Defra na ISH Messe

Na tegorocznych targach ISH Messe zaprezentowaliśmy najnowsze kolekcje mebli nie tylko do łazienki. Podczas 5 dni targowych, od 14 do 18 marca 2017r. mogliście zobaczyć kolekcje mebli łazienkowych w nowych odsłonach kolorystycznych i o nowych bryłach, a także zupełnie nowe meble, które pasować będą zarówno do łazienek, jaki i innych przestrzeni mieszkalnych.  Zapraszamy do obejrzenia naszych nowych propozycji meblowych.

BATHROOM DOESN’T EXIST

Podczas targów Defra promowała przewrotną ideę Bathroom doesn’t exist. Ta rewolucyjna sentencja wynika z naszych spostrzeżeń, że na projektowanie łazienki coraz większy wpływ ma styl życia jej użytkownika, jego potrzeby i przyzwyczajenia. Naszym zdaniem coraz większe znaczenie w projektowaniu ma zaspokajanie potrzeb – społecznych, emocjonalnych, ekologicznych i funkcjonalnych, zaś walory estetyczne, ze względu na ich bogaty wybór, schodzą na drugi plan.

PREMIERY NA TARGACH ISH

Premierowe kolekcje, ze względu na funkcje i wzornictwo, doskonale pasować będą zarówno do łazienki, jak i pozostałych przestrzeni mieszkalnych.

JOIN to niezwykle świeża i lekka kolekcja mebli. Jest odpowiedzią na aktualne trendy wnętrzarskie i tęsknotę człowieka, za naturą i chęcią otaczania się naturalnymi materiałami. W konstrukcji mebla, jako nóżki i elementy dekoracyjne, wykorzystano więc bukowe lite toczone drewno, które pięknie odznacza się na tle białych frontów szuflad i szafek, a jednocześnie nadaje kolekcji naturalnej świeżości i lekkości. Kolekcja składa się z funkcjonalnej szafki z dwoma pojemnymi szufladami, regału z zamykaną szafką oraz lustra.
Multishelf to uniwersalny mebel, który nada wnętrzu dynamizmu i nowoczesności. Jest nie tylko funkcjonalny, ale równocześnie stanowi ciekawą dekorację ścienną. Czarna metalowa rama, skrywa w sobie praktyczne półki, które w zależności od upodobania użytkownika mogą kolorystycznie zlewać się z tłem ściany, pozostawiając umieszczone na nich produkty jakby zawieszone w powietrzu, lub stanowić intrygujący akcent kolorystyczny, tworzący nowoczesną ścienną rzeźbę. Multishelf to doskonałe rozwiązanie zarówno do łazienki, jaki salonu czy holu – w każdym z tych miejsc będzie wyglądać intrygująco i efektywnie.
TETRIS to propozycja wielofunkcyjnego mebla, którego funkcje i ostateczny kształt zależy jedynie od potrzeb i wyobraźni użytkownika. Kolekcja składa się z 4 brył, stworzonych z multiplikacji kubika o wymiarach 33x33x33cm, które można ustawiać jedne na drugich, niczym w ogromnej grze Tetris. Dzięki temu, każdego dnia aranżacja twojego salonu, jadalni, sypialni czy łazienki może wyglądać inaczej! Lekkości nadają jej odkryte półki, spełniające funkcję regału, atrakcyjności różnokolorowe fronty, skrywające szafki, a funkcjonalności – możliwość wykorzystania w każdym domowym pomieszczeniu, od przedpokoju po łazienkę.

NOWE ODSŁONY MEBLI DO ŁAZIENKI

Wśród kolekcji łazienkowych marki Defra prezentowanych na tegorocznych targach ISH uwagę zwróciły m.in. urzekająca OP-ARTY w klasycznym połączeniu satynowej lakierowanej bieli korpusu z czarnymi nóżkami, stylowa GRANADA w dekorze dąb złoty, zestawionym z czarną szklaną umywalką i nowymi czarnymi uchwytami, FONTE w modnym błyszczącym kolorze Steingrau oraz DECO z atrakcyjnym zaokrąglonym frontem szafki w buku truflowym.