5 kwietnia 2016
OP-ARTY FINALISTĄ KONKURSU ŁAZIENKA – WYBÓR ROKU 2016

Kolekcja Op- Arty została nagrodzona w prestiżowym konkursie branży łazienkowej  Łazienka – Wybór Roku 2016.

Podczas Gali III Forum Branży Łazienkowej, odbywającej się  5 kwietnia 2016  roku,  w hotelu Sheraton,  Kapituła Konkursowa redakcji magazynu Łazienka oraz portalu RynekŁazienek.pl  przyznała naszej firmie  tytuł Łazienka – Wybór Roku 2016 w kategorii meble łazienkowe za kolekcję OP-ARTY.

Celem konkursu “Łazienka – Wybór Roku” jest wyróżnienie najlepszych produktów wyposażenia łazienek, które pojawiły się na rynku nie wcześniej niż 1,5 roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji. Przy ocenie pod uwagę brane są przede wszystkim: walory wzornicze produktu, jego jakość i innowacyjność, zgodność z prawem obowiązującym na polskim rynku oraz relacja ceny do jakości.

Konkurs “Łazienka – Wybór Roku” to jedyne na polskim rynku przedsięwzięcie promujące produkty wyposażenia łazienek. Produkty zgłaszane są do konkursu przez producentów oraz dystrybutorów funkcjonujących na krajowym rynku. Jury, w skład którego wchodzą architekci, projektanci, przedstawiciele salonów z wyposażeniem łazienkowym, przedstawiciele organizacji związanych z branżą łazienkową oraz redakcji magazynu Łazienka dokonują oceny i wyboru nagrodzonych produktów.

Nagrodzona kolekcja Op- Arty powstała we współpracy z młodymi projektantkami Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu  – Olgą Mężyńską i Mileną Wójcik- w ramach 13 PE-P.  Kolekcja była już wyróżniana  m.in.: w finale konkursu Dobry Wzór w 2014 roku.

Zainspirowana latami sześćdziesiątymi, przykuwa uwagę  głębokim ciepłym brązem dekoru z widocznymi zarysem słojów. Charakterystycznym akcentem są zabawne kontrastowe nóżki, które dodają uroku i sprawiają, że kolekcja nabiera lekkości.