20 czerwca 2018
SENSO POZYTYWNIE WPŁYNIE NA ZMYSŁY

Szafki SENSO zaskakują funkcjonalnością – choć z zewnątrz wyglądają na jednoszufladowe, wewnątrz kryją praktyczną szufladę na najczęściej używane kosmetyki. Szuflada ta z powodzeniem zmieści również Twoją suszarkę czy prostownicę do włosów, a użyteczny organizer, w który jest wyposażona, pozwoli utrzymać porządek wśród kosmetyków i akcesoriów. Komfort korzystania z wewnętrznej szuflady zwiększa sposób otwierania. Zastosowany system PushToOpen, pozwala ją otworzyć za pomocą lekkiego dotyku.

Nowością są szerokie i płytkie słupki, w których dostęp do przechowywanych kosmetyków jest znacznie bardziej wygodny. Ta nowość w ofercie Defra doskonale pasuje do mniejszych łazienek, ale równie pięknie prezentować się i w przestronniejszych pomieszczeniach.

FUNKCJONALNOŚĆ I WYGODA
W meblach łazienkowych z kolekcji SENSO zastosowano szereg praktycznych i estetycznych rozwiązań, które doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik.

Szuflady, wyposażone w nowoczesną prowadnicę SLIM, są niezwykle stabilne i a ich ładowność dochodzi do 35kg. Nawet wówczas przesuwają się one płynnie, a dzięki systemowi SoftClose zamykają się cicho i łagodnie. Prowadnice SLIM pozwalają szufladom na otwieranie się na pełną głębokość, więc kosmetyki są łatwo i wygodnie dostępne nawet z najdalszych ich zakamarków. Praktyczny tworzywowy organizer na akcesoria łazienkowe pozwala łatwiej utrzymać porządek w szufladzie.
Piękno i precyzję wykończenia mebli łazienkowych z kolekcji SENSO wzmacniają gustowne grafitowe wnętrza, finezja frezowania uchwytu, szklane regulowane półki wewnątrz słupków.
Doskonałym uzupełnieniem szafek z kolekcji SENSO są cztery dedykowane ceramiczne umywalki, które czynią ofertę kompleksową i funkcjonalną.

W skład kolekcji SENSO wchodzą:

  • szafki podumywalkowe o czterech szerokościach do wyboru
  • dedykowane kolekcji cztery wyjątkowe ceramiczne umywalki
  • szafka z blatem
  • słupek głęboki
  • słupek płytki

Dodatkowymi elementami, które zwiększą komfort użytkowania mebli z kolekcji SENSO, a także doskonale dopełnią przestrzeń łazienki, są eleganckie i praktyczne metalowe akcesoria łazienkowe. Oferowane przez markę Defra eleganckie wkłady do szuflad DefraBOX pozwalają na indywidualizację wnętrza szuflady, a uchwyty na papier toaletowy i ręcznik, z pewnością podkreślą styl mebli i charakter wnętrza.