o marce

Defra

Defra to meble łazienkowe, które zachwycają jakością i wyjątkowym designem. Tworzone z pasji do piękna i w poczuciu odpowiedzialności za naturę. 

Defra to marka stworzona przez firmę Deftrans – lidera w branży mebli łazienkowych i kuchennych. Obecnie zespół liczy ponad 600 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy z pasją uczestniczą w kreowaniu trendów i wdrażaniu nowych technologii.

więcej tutaj:

$

www.deftrans.com.pl

z myślą o

TWOJEJ ŁAZIENCE

Łazienka to miejsce realksu i odprężenia, a nie od dzisiaj wiadomo, że w pięknych wnętrzach odpoczywa się o wiele lepiej. Odpowiednia aranżacja tej przestrzeni ma ogromny wpływ na samopoczucie, bo to przecież w łazience zaczyna się i kończy dzień. Piękne i funkcjonalne łazienki na długie lata – to nasza misja, której poświęcamy całą naszą pracę i filozofię.

Produkując meble marki Defra stawiamy na ciekawy i ponadczasowy design. Dużą uwagę poświęcamy detalom, bo to one sprawiają, że wnętrze jest oryginalne i ma w sobie wyjątkowość. Wychodzimy z założenia, że piękno tkwi w rzeczach prostych, którym wystarczy nadać odpowiednią formę. Dlatego wybieramy oszczędne kształty i dodajemy do nich precyzyjnie wykonane frezy, estetyczne uchwyty czy dekoracyjne ryflowania. Dzięki nim nawet najprostsze meble zyskują wyjątkowy charakter.

niepowtarzalny

DESIGN

W parze z designem nieodzownie idzie jakość, bo piękne meble to te wykonane z dobrych komponentów. Dzięki nim tworzymy rozwiązania trwałe i ponadczasowe. Meble Defra przetrwają próbę czasu i będą cieszyć właścicieli przez wiele lat, co jest istotne również ze względu na ekologię.

Intrygujący design i doskonała jakość to dwa z trzech wyróżników naszych mebli. Ostatnim jest funkcjonalność. Kolekcje marki Defra to dokładnie przemyślane i starannie zaprojektowane meble, które można elastycznie dopasowywać do własnych potrzeb i wymiarów wnętrza. To ergonomiczne meble, które mają ułatwić codzienne korzystanie z łazienki, rozwiązać kwestie przechowywania i bezproblemowego utrzymania w czystości. Dobrze dobrane komponenty i nowoczesne technologie zapewniają wysoką jakość przez cały okres użytkowania łazienki.

Nagrody

przyznane kolekcjom
mebli łazienkowych Defra

Kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej oferty, lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu!

New Field

11 + 13 =

DEFTRANS Sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz

www.deftrans.com.pl

www.nas-meble.pl

www.figkuchnie.pl

+48 71 38 40 486