o marce

Defra

Meble wytwarzane z troską o środowisko, przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii produkcji, przez doświadczony zespół specjalistów.

Defra to marka stworzona przez firmę Deftrans – lidera w branży mebli łazienkowych i kuchennych. Obecnie zespół liczy ponad 600 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy z pasją uczestniczą w kreowaniu trendów i wdrażaniu nowych technologii.

więcej tutaj:

$

www.deftrans.com.pl

z myślą o

TWOJEJ ŁAZIENCE

Korzystamy ze sprawdzonych komponentów pozyskiwanych od renomowanych producentów, a dzięki doświadczeniu naszych konstruktorów oraz innowacyjnym procesom produkcji, tworzymy meble najwyższej jakości, z dbałością o detale. Ważny jest dla nas nie tylko wygląd zewnętrzny każdego mebla, ale także sposób jego wykończenia oraz funkcjonalność.

Nasze meble pokrywamy lakierami najnowszej generacji – zarówno w środku, jak i na zewnątrz, zwiększając tym samym ich odporność na wilgotne środowisko, a także sprawiając, że są łatwe w utrzymaniu w czystości i niepodatne na uszkodzenia mechaniczne. Chcemy w końcu, aby nasze meble gościły w Waszych łazienkach jak najdłużej.

niepowtarzalny

DESIGN

Wiemy, jak ważny jest w dzisiejszych czasach aspekt wizualny przedmiotów, którymi się otaczamy. Chcemy mieszkać modnie, otaczać się dobrą energią, pasującą do nas samych. Jednak design mebli łazienkowych nie dotyczy tylko walorów dekoracyjnych. To ich dopasowanie do trudnych warunków, jak podwyższona wilgotność, czy ograniczona przestrzeń. To także ergonomia wnętrza, którą kształtujemy i w której się poruszamy. To również jakość komponentów, dzięki którym z przyjemnością zaczynamy i kończymy każdy dzień.

Nagrody

przyznane kolekcjom
mebli łazienkowych Defra

Kontakt

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej oferty, lub chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu!

New Field

12 + 7 =

DEFTRANS Sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz

www.deftrans.com.pl

www.nas-meble.pl

www.figkuchnie.pl

+48 71 38 40 486